• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Elég érdekesek ezek a kis belső szűrők a nano aksikban..nem értem,hogy ez mire/miért jó?
Viszont egész jók a kis LED lampionok! :)

A LED brutál. Gyönyörű színe van. Nagy kár ez a 30cm-s limit. Pofásan nézne ki egy 60-as akin is.

Viszont nincs szűrés az akváriumokban. Az a kicsi a VUPPA felszínleszívó. Van benne egy kis motor, ami szétveri az olajos réteget és ez forgatja a vizet.

Mielőtt bárki azzal a hülyeséggel jönne, hogy erre az akváriumra az ADA sem rakott szűrést lám lám..... mindent lehet, csak nem ismerjük a részleteket.
Az akváriumok baromi frissnek néznek ki. 7 napból 5 nap takarítás és a japók nem úgy matáznak ahogyan mi tesszük olaszos hanyagsággal :)
Ha minden nap, vagy másnap vizet cserélsz egész évben egy ilyen akváriumon és mindig patentra matázod, akkor így fog kinézni.
Gondolom az ADA műhelyben már alig várták, hogy kivágják az oda nem illő Eheim szűrőket. Minden ADA volt, csak ezek lógtak ki a sorból.
Aztán jött az ötlet, hogy ott a Vuppa, vizet forgat, ADA, jól néz ki és így jobban el is lehet adni. Mellesleg ebben igazuk van.
És az EHEIM nem véletlen koppintotta le műanyagban az egész ötletet az Interzoon.

De ettől még nincs benne szűrés. És a talaj sem szűr nincs talajszűrés stb. Ők az összes Wabi Kusa nanot így kezelik. Mondhatni mostohán. Nem is kerül ki tőlük egy verseny nano sem. Ezek kis csini wabi kusa üvegek kocka formában...

Nem szeretnék karbantartani egy ilyen kis akváriumot ennyi fénnyel és szűrés nélkül. Ezt csak ők tudják ilyen szinten művelni, de hogy mi van mögötte, azt akkor sem hinnénk el ha ott lennénk..... itt az év minden napján takarítanak. Gondolom a Sensei szamurájkarddal csattintja le a fülét (is) annak aki egy pici koszt hagy az üveg beszívó alján, vagy nem fogkefézi le a szilót a sarkokban.
 
Lehet,hogy bamba vagyok,de nem látom,hogy szűrőcsövek lennének valahol?!:confused:

Szerk.:akkor már értem,hogy miért nem látok semmi!
Hát,japán legyen a talpán,aki minden nap takarítja az aksiját!
 
Back
Oldal tetejére