• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Tippelje már meg valaki ,mennyi lehet egy ilyen akva huf-ban?Nem szeretnék itt anyagiaskodni ,de érdekelne.Azért azt ne felejtse el senki ,hogy ott azért van ám "keret"ekkora akváriumokra.Mindezek ellenére azt kell mondanom ,koppan az állam mindig amikor ilyent látok,hihetetlen kreatívak,szenzációs az összes aki,de főleg az a nagy széles ami takar egy egész falat.(y)
Ja majd el felejtettem,köszi Viktor ezeket a vidiket,talán még mi is tanulhatunk belőle valamit.;):)
 
Egyébként csak nekem tűnt úgy mintha táptalaj nem került volna az Amazonia alá egyik akvában sem?

Ma megjött az új Aqua Journal. Dokumentálva a két akvárium. Hát amennyi talaj és táptalaj került be az brutál. Majd befotózom ha lesz egy picit időm.
Szóval a válasz van alatta táptalaj úgy 10 cm vastag legalább. Annyi táptalaj mint talaj!

De itt az egyik vidin is bent van egy nagy aki ahol brutál mennyiségű táptalaj van bent.
 
Én is akarok ilyen wabi labdákat :bigtears::bigtears: 20 perc alatt meglenni az ültetés.
 
Ma megjött az új Aqua Journal. Dokumentálva a két akvárium. Hát amennyi talaj és táptalaj került be az brutál. Majd befotózom ha lesz egy picit időm.
Szóval a válasz van alatta táptalaj úgy 10 cm vastag legalább. Annyi táptalaj mint talaj!

De itt az egyik vidin is bent van egy nagy aki ahol brutál mennyiségű táptalaj van bent.


Uhh.. az tényleg brutális mennyi Power S.S. bekerül az általános aljzat alá.... :woot: . Az tuti, hogy következő alkalommal nekem sem fog remegni a kezem ha táptalajt kell egyengetni. :D Bár.. most nagyon megtetszett az első videó végén lévő hardscape.
 
Aki látta az első vidit: az utolsó hardscape-nél a mangrove gyökérre Bolbitisheudelotii van felkötözve?
 
Viktor új köveket látok használni Amano galériájában, Ezekről tudni valamit?

Van most többféle is. Ha nem haragszol csak angolul linkelem az utóbbi kettőt

San Sui Stone

San Sui Stone is volcanic stone like Koke Stone, yet this layered stone gives more natural impression
and brings an image of landscapes in San Sui paintings. With its unique appearance, the stone can
add totally new and different characteristics to your Iwagumi style layout. San Sui Stone’s moderately
rough texture prevents the stones from collapsing inside aquariums and can be used for a variety of
layout compositions.

See the product image on our website:
新しい石材「山水石」発売のお知らせ ||| ADA - アクアデザインアマノ 水槽や水草などのアクアリウム製品

KOKE STONE

We have started shipping our latest layout material, Koke-Stone.
Koke-Stone is volcanic stone with angled corners and a rough surface; a perfect complexion
for mosses such as Willow Moss to take root. For this reason, this is an ideal stone to make
an expression of "Wabi-Sabi." You can also use Koke-Stone without moss and enjoy its particularly
rough texture.

To check out the product image, please go to:
News ||| ADA Nature Aquarium - Aqua Design Amano Co., Ltd
 
Back
Oldal tetejére