• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA contest book 2013 elorendeles

Ma itt jart a Japan Mikulas ;)

upa3a6yj.jpg
 
Great! Én is leadtam most a neten a rendelést, GA pontok beváltva :)
A rendelésnél megadtam az itteni felh. nevem, hogy ne legyen keveredés. Szép napot mindenkinek!
 
Én a héten mennék érte előreláthatólag. Leadtam webshopon is a rendelést. Ezen kívül kellene még 1-2 dolog, de azt majd személyesen. Gondolom a meglévő rendeléshez már nem tudom azokat hozzácsapni. ?!
 
Én is megrendeltem a könyvet.
A GA pontok hogy kerülnek levonásra?
A visszaigazolásnál is el van könyvelve,hogy van 200pont,de ez a végösszegen nem látszik.
 
Bocsi Viktor, hogy ide is berakom, de biztosra akarok menni... :) (Ha zavar - erase)

FW: Szia Viktor,

nekem is volt egy rendelésem ADA Contest Book-ra (azonosító: 100008023), viszont múlt hét péntekre ugye még nem jött meg, viszont én a rendelés többi részét személyesen átvettem. Kérdés : újra leadjam rá a rendelésemet - vagy félreteszitek nekem?
 
Én is megrendeltem a könyvet.
A GA pontok hogy kerülnek levonásra?
A visszaigazolásnál is el van könyvelve,hogy van 200pont,de ez a végösszegen nem látszik.

200 pontot kapsz a rendelés után amit következő alkalommal fel tudsz használni.
Ahogy a visszaigazoló emailben látom pont felhasználás nem volt.
 
Szervusz Viktor!

Dobtam én is egy megrendelést, remélem van még belőle. Pont tegnap jártam nálatok, kár, hogy hamarabb nem olvastam, de így legalább egy még egy ok, hogy kiugorjak még egyszer a héten!

Köszi

Zoli
 
Srácok! Ha legközelebb személyesen beszéltek Amano úrral, vessétek már föl, hogy kellene nekem egy fekvő formátumú könyv, oldalanként egy akváriummal a top 128-ról. Szép ez a Contest Book, de igazából picik a képek nagyon. Az első helyzet mondjuk szép nagy, de olyan béna, hogy két oldalon van, nem látszik igazából egyben. A top 7 sem az igazi az álló formátumú könyv miatt, utána pedig már tényleg nagy a zsúfoltság. Egyébként pedig tolmácsoljátok az üdvözletemet, ezen apró részleten kívül elégedett vagyok a munkásságával! :D
 
Srácok! Ha legközelebb személyesen beszéltek Amano úrral, vessétek már föl, hogy kellene nekem egy fekvő formátumú könyv, oldalanként egy akváriummal a top 128-ról. Szép ez a Contest Book, de igazából picik a képek nagyon. Az első helyzet mondjuk szép nagy, de olyan béna, hogy két oldalon van, nem látszik igazából egyben. A top 7 sem az igazi az álló formátumú könyv miatt, utána pedig már tényleg nagy a zsúfoltság. Egyébként pedig tolmácsoljátok az üdvözletemet, ezen apró részleten kívül elégedett vagyok a munkásságával! :D

Valahogy nekem is ez volt az érzésem. Igazából nem is kellene bele az összes akvárium. Mondjuk a laponként 2 pont jó lenne. én még annyit csinálnék, hogy az összes akváriumot feltenném az IAPLC honlapjára és minden akvárium alatt a linket megjeleníteném. Ha valaki nagyban akarja monitoron megnézni, az megtalálja a számára érdekeset! :)
 
Szerintem meg jó így ahogy van, álló formátumban. Klasszikus formátum, semmi kivagyiság holmi fekvő formátummal. Homogén(ez sok nyomdának gondot okoz) nagy felületű háttér, a helyezésnek megfelelő színnel, így jobban ki tudod zárni kicsit a külvilágot, ha hosszabban nézel egy képet. A képek felbontása pedig iszonyatosan magas(ilyet sem tud mindenki). Bár valóban kicsi a méretük, de ennek ellenére a nagy felbontás miatt mégis hihetetlenül részletgazdag minden kép. Feltéve, hogy jó a szemed:D
 
Valóban nagyon-nagyon szép kiadvány, nehogy félreértsetek! :)

De simán fizetnék háromszor ennyit is, egy fekvő top 128 gyűjteményért 128 oldalon, az tuti! Gondolom a kívánságomnak nincs realitása, értelmetlen lenne két könyvet kiadni egy versenyről, de attól még leírtam, hátha feljebb szivárog a dolog. :rolleyes:

Vagy pl., ha a HAC Book formátuma még nem eldöntött, akkor esetleg egy szavazatot adnék a fekvőre. :whistle:
 
Valóban nagyon-nagyon szép kiadvány, nehogy félreértsetek! :)

De simán fizetnék háromszor ennyit is, egy fekvő top 128 gyűjteményért 128 oldalon, az tuti! Gondolom a kívánságomnak nincs realitása, értelmetlen lenne két könyvet kiadni egy versenyről, de attól még leírtam, hátha feljebb szivárog a dolog. :rolleyes:

Vagy pl., ha a HAC Book formátuma még nem eldöntött, akkor esetleg egy szavazatot adnék a fekvőre. :whistle:
Azért egy HAC Book-ot megnéznék szívesen.;)(y)
 
A 2000.hely után jön a x-factor beválogatóshow. :LOL: Lefogadom bármibe, hogy ott már minden második poénra vette a részvételt.:) Az utolsó helyezett polgár Duna-kavics csendélete és az ADA felirat nálam rekeszizomzatra gyúrt. :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére