• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA contest book 2013 elorendeles

viktorlantos

Alapító
Admin
Aki szeretne IAPLC contest bookot vasarolni kerem jelezze a hetvegen, mert hetfon bekerem a szallitmanyt DHL-el.

Nekem mar van :)
 
Azt jó lenne tudni, hogy mibe fog fájni. Meg arra is kíváncsi lennék, hogy az első hány akvárium van benne?
Konkrétan, hogy az enyém benne van-e ?

Ha igen, akkor engem lehet érdekelne
 
A contest book azon kívül, hogy egy jó "emlékkönyv" az aktuális év legjobb akváriumairól, sok hasznos infóval is szolgál.
Pl. Amano a bevezetőben megemlíti, mi a baj a mostani akváriumokkal. Ez kicsit előre vetíti a következő éveket. A zsűri beszél arról kinek mi volt a kedvence és miért. A nyertesek beszélnek róla hogyan érte őket a kiemelt helyezés és honnan jött az ötlet.
Az első 100 akvárium részletes pontozása.

De ami miatt mindig hasznosak ezek a könyvek, hogy ha a jövőben versenyre készültök kicsit komolyabban, a könyv segítségével pillanatok alatt elő lehet kapni egy tonna akváriumot egy adott stílusban. Megnézni a növényesítést stb.
Ez utóbbi funkcióját idén is használtuk.

Természetesen az is szuper, ha valaki benne van és lehet mutogatni otthon vagy csak büszkén elővenni időnként és rápillantani.

Szóval aki szeretné magáénak tudni a könyvet, hahózzon nyugodtan. Limitált példányszámban lett kinyomva ezért a mostani rendelésünk után valószínűleg nem kapunk többet.

Más.....

A GA mint ötletgyár :) az inspiráció "gócpontja" szeretne élen járni a versenyre való felkészülésekben is, egyedi koncepciók megalkotásában.
A mostani ADA szállítmánnyal 2001-ig visszamenőleg megkapjuk majd a contest book egy egy példányát.
Tehát be lehet majd ülni a GA galériába - lehet a felső szint erre is jó lesz - és átpörgetni kismillió ilyen anyagot. Contest Book, AquaJournal visszamenőleg 4-5 évre. Amano könyvei, CAU stb.
Időnként nagyon hasznos lehet, sok ügyfelünk már ideáig is használta a lehetőséget. Csak most már kibővített területtel kényelmesebb lesz átpörgetni ezeket az infókat. Remélhetőleg a felső szint 1 hónapon belül elindul ezért is dobtam be eme infó szösszenetet :)
 
Én is szeretnék egyet! :bookworm: Decemberben el tudnám hozni akár személyesen, ha nem lesz brutál hókáosz az utakon. ;) A tranzakció technikai részletei miatt még jelentkezem!

Köszönöm!

Robi
 
Back
Oldal tetejére