• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A Kócos

én meg inkább nem is beszélek arról, hogy a GA honlapján ott az összes eddigi rendelésem. Nem is merem összeszámolni. És nincs is benne minden....(pl egyedi akvárium rendelés, illetve az elején még próbáltam egy két dolgot máshol megvenni, azóta természetesen leszoktam róla)

szerk: csak megszámoltam 293e JÉZUSSSSSSS
 
én meg inkább nem is beszélek arról, hogy a GA honlapján ott az összes eddigi rendelésem. Nem is merem összeszámolni. És nincs is benne minden....(pl egyedi akvárium rendelés, illetve az elején még próbáltam egy két dolgot máshol megvenni, azóta természetesen leszoktam róla)

szerk: csak megszámoltam 293e JÉZUSSSSSSS
Csak remélni tudom, hogy a barátnők, feleségek nem olvassák a topicot!:D
 
Inkább írjuk, ki, hogy "A topic olvasása a nyugalom megzavarására alkalmas képi elemeket tartalmaz."
Vagy "A topic felhasználói kitalált személyek, a valós élettel való bárminemű hasonlóság csak a véletlen műve!"
:)
 
ezzel szerintem mind így vagyunk. vérszemet kapni könnyű, aztán egyensúlyozni nehéz.
de még mindig jobb, mintha drogra vagy csajokra költenénk, azt gondolom [vagy autóbuzériára, vagy meccsrejárásra, vagy kocsmázásra :D :D]

Rengeteget költök a csajokra, az autóra, kocsmázásra és drogokra. De főleg a csajokra, meg ha elromlik az autó.
 
Rengeteget költök a csajokra, az autóra, kocsmázásra és drogokra. De főleg a csajokra, meg ha elromlik az autó.

ahelyett, hogy ezt mind az akvakertészetre költenéd. :D
ja, és addig örülj, amig csak két nőre költesz, nem úgy, mint én, háromra... :D
 
Visszatértem. :D
Itt-ott pedzegetem a világítás összeeszkábálását. Most már itt (is?) folytatom.
A 60*30*36-hoz fénycsőből 36-48 liter nekem elég lenne a lowtech-hez.
50 lumen = 1 Wattal számolva ez 1800-2400 lumen
Találtam egy 1800 lumenes szalagot: "LED szalag beltéri (5630-060-FN) - hideg fehér". Ebből 1 méter éppen az alsó határt súrolja, ezért inkább kevés, mint elég. Másfél méter 2700 lumennel nem lenne sok??
 
Tovább a világításról: 1.5 méter 5630-as szalag (5-7e), dimmer (1.5-2e), táp (3e) 1.5 méter alu profil búrával (1,5e-től)...(n)
 
Még mindig világítás: CO2 nélkül nem sok egy bolti 2x24-es quad? WPG-s számítással 8 órában kellene mennie.
 
Szerintem nem sok.
max feljebb kell rakni/kevesebbet kell világítani. Egy kicsit kényelmesebb megoldás, mint a LED szalaggal vacakolni...
 
Hát elvileg évente ajánlott, de én még nem cseréltem. talán majd karácsony környékén. egyébként nem annyira nagy tétel.
 
Back
Oldal tetejére