• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A Kócos

Ne is mond, több komment jött, mint a másik két topikomba eddig összesen. Jogos, ez a kreatívabb, érdekesebb "feladat".

A vásárlásokhoz: pénzt kb. augusztus végén költhetek a "projektre" (addig egy másik, az úgynevezett esküvő-projekt van folyamatban). :D
De utána - feltéve, hogy pozitívan zárunk - belecsapunk a lecsóba! :ninja::greedy:
szóval kell a hozomány az akihoz? :D:D:D
 
Összesítés:
Eddig 53.760,- de még nincs növény és nincs akvárium!
 
egyszer összeadtam a GA-s rendeléseimet, utólag picit bánom, jobb nem tudni ezeket az összegeket :inpain: még is csak egy hobbyról van szó :)
Én rendszeresen telepakolom a kosarat, azután kitörlöm az egészet, hogy később megint telepakoljam. Gondoltam, ha feldobom ide, a hülyeségeket kiszelektálják a kedves kollégák. ;)
 
azt hiszem, én először összeszámolom, mennyit költöttünk a varrás-mániájára [varrógép, vágólap, anyagok tonnaszámra], aztán jövök elő a farbával. aztán visszavágok, ha támad. szerintem én nyerek :D
 
Varrás, hímzés, és egyebek stimmel. Főleg, hiszen én ütöm le a "kihagyhatatlan" aukciókat, merthogy kettőnk közül én vagyok regisztrálva. :LOL:
A futár téma is stimmel.
Utoljára úgy rendeltem duplacsapot, hogy egy kollégával feleztem a "cuccot".
Próbálom csak azt mondani, hány százalékkal olcsóbban szerzek meg ezt-azt, kerülve az összegeket.
De tényleg röhejes, hogy amibe a pici levesestálam eddig került, már vehettem volna pl. egy klímát, ami után már évek óta sóhajtozom.
Inkább szenvedek a melegtől, és barkácsolok ventit az akváriumnak! :ROFLMAO:
 
ezzel szerintem mind így vagyunk. vérszemet kapni könnyű, aztán egyensúlyozni nehéz.
de még mindig jobb, mintha drogra vagy csajokra költenénk, azt gondolom [vagy autóbuzériára, vagy meccsrejárásra, vagy kocsmázásra :D :D]
 
tudnátok mi munka számszerűsíteni és összeadni cipőt, táskát +amit lehet mire kijön legalább nullszaldóba a GA-s egyenlegem az asszonynál :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére