• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás A Kaptár

Én is így jártam a kis 40 literessel. Nagyon elhanyagoltam és ennek a rákok itták meg leginkább a levét. Az eredetileg legalább 100 fős sereg végül kevesebb mint 20 lett.
Nálad a rákok hogy bírták a kiképzést?
 
Csak egyharmad négyzetmétert foglal el a lakásból, de mégis tizenkét kolónia garnélát tudok elhelyezni rajta. :hungry: Oké, a felső polc elég magasan van. Tulajdonképpen továbbfejlesztése a korábbi rekeszes akváriumnak, ami egészen jól bevált, de ott csak a felnőtt garnélákat tudtam különválasztani. Itt már önálló szívó ága van minden rekesznek, így az utódok sem tudnak keveredni. A szűrés míves kézimunka, amire azért volt szükség, hogy ne tekeregjenek a technikák az akváriumokon kívűl, hiszen most már három külsőszűrőt és egyebeket kellett volna elhelyezni, ami azért elég macera lenne. Egy akvárium marad a CRS-eknek, a másik kettőbe pedig Taiwan-ok kerülnek. Monoselum és Riccardia kivételével minden növény Bucephalandra. :cigar:
Szia! Létezik még a "Kaptár"? És ha publikus, kérhetek technikai adatokat? Méretek, szivattyú teljesítmény, ilyesmi... ?
 
Back
Oldal tetejére