• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A court of shrimps and fish

BUEK mindenkinek!
Egy sz@r december utan ujult erovel inditjuk az evet. Mar csak harmasban Kris, Senu es En. Kicsit mindent elhanyagoltam, de a vizes kertek meg mukodnek. Most biztos a rossz ido is ratesz egy lapattal, de igerem tavasszal es a jo idovel osszeszedem magam.
Lekaszaboltam a novenyzetet amely mar kezdte atvenni az uralmat a nappaliban. Remelem elviszi valaki a novenyeket, mert sajnalnam kidobni azt a sok salit.
2A41C65D-F30F-405A-BB2E-8A94D53686B2.jpeg
BB3DAB76-BC9C-41F6-A7C7-133CB50AA53F.jpeg

Innen is ölelünk Benneteket! :love:
 
Na. Erdeklodes hianyaban az akva megmaradt.
Nagy rescapere nem kell am szamitani, meghagytam a nagy fat a ranott cuccokkal es kicsereltem a talajt. Meg volt baikalom korabbrol meg par kocka seiryu. Remelem tulelik a lakok is. Amennyi vizet csak tudtam megmentettem. ( 4 ora alatt teljes evakualas, terraformalas, betelepites 🫣 Nagyon kemeny vagyok🤣💪)
Most tok homaly a viz a baikal miatt. Remeoem holnapra letisztul.
A lapos akvahoz hozza sem nyulok. Ugy beallt a derekam, hogy remelem mire megyek dolgozni kiheverem. Ja oda vettem p. erectust. Remelem hamar kibujik a viz fole es viragokkal orvendeztet meg ( ez a terv!🤞☝️ )
Pussz
 
No akkor jojjenek a varva vart 🤣 kepek. Vagy nem vartatok de akkor is megkapjatok!
A viz letisztult. Tettem be egy kis plusz levegot, mert reggel kicsit be voltak gajdulva a garnélák, bar a halucskak nem pipaltak. Meg csinaltam egy 30% vizcseret is a tovabbi hiszti elkerulesere. Meg bolyongtak egy ideig, aztan par falat megnyugtatta oket. A folian nem nevetgelni! A kifrocskolodo viz ellen van mert ugy nyomja a levegozteto a bubit hogy csak na. ( attol is tekintsunk el, hogy az ott nem egy levego porlaszto, de a lusta ember azzal foz ami van! Par napra ez is megteszi)
9B01AD8A-6C75-4B43-ACC3-D702EDCFE89A.jpeg

A laposkabol is kiirtottam jo adag novenyt. Nem mondom hogy ujra kilatszik a fa, de sokkal szellosebb.
Mindket akvariumot tekintve meglepoen nagy mennyisegu anubiasra es bucera bukkantam a dudvak alatt! Hat ezek most szepen lekoltoztek a kovek koze.
A kek vaksik jol vannak de sarga neo csak par db maradt sajnos.
EB42EF04-44C9-454F-9205-729EEBC56636.jpeg
Es egy kozos:
6714AFDB-648B-47D9-A3B2-2DBB20581041.jpeg
( ja es szurotakaritas, perloncsere uvegpuci volt mindket akinal)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére