• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A court of shrimps and fish

Akkor ezt most jó, hogy olvastam, mert nálam is épp venti projekt lesz lassan. Eszembe nem jutott volna, hogy a műanyag is kivezeti a vizet.

Szerk: bár nem teljesen értem, hogy most miért jobb, mert mintha így is vízben állna a lába.
Igen, de inkabb kapillaris elven vezeti ki a vizet, viszont a puha fa inkabb kisse felszivja a vizet, megtori a kapillaris utjat. Ezt talaltam ki. Egyeb otletem nincs. De bennem is felvetodott.
 
Igen, de inkabb kapillaris elven vezeti ki a vizet, viszont a puha fa inkabb kisse felszivja a vizet, megtori a kapillaris utjat. Ezt talaltam ki. Egyeb otletem nincs. De bennem is felvetodott.
Akkor a fát időnként cseréled, mert telítődik?
 
Sziasztok.
Jo reg jartam erre. Nagyjabol dzsungelesedesen kivul nem sok tortent. Felszakadt a riccardia a faagrol, a gyepet mar egyben meg lehet emelni. Villaval meggereblyeztem. Megnyestem a tobbi novenyt. A kis laposbol is kiirtottam az eloterben elszaporodott tenellust. Es a kinott szarado ludwigiakat is. Lattam vaksi mamikat. :D
D2F3F544-9C36-4CAD-81FE-31771EE6B0F1.jpeg9E775F83-1C6B-4456-8B92-6A85B21BD9EA.jpeg
 
Sziasztok.
Jo reg jartam erre. Nagyjabol dzsungelesedesen kivul nem sok tortent. Felszakadt a riccardia a faagrol, a gyepet mar egyben meg lehet emelni. Villaval meggereblyeztem. Megnyestem a tobbi novenyt. A kis laposbol is kiirtottam az eloterben elszaporodott tenellust. Es a kinott szarado ludwigiakat is. Lattam vaksi mamikat. :D
View attachment 167396View attachment 167397
Húúú, ez a lapos, de beszerelmesedtem. :love:
Mondd csak @Zuzmi ezek milyen Bromik?
 
@Zuzmi drága, ugye nem csupán más állataival foglalkozol, hanem jut idő a saját halakra, garnélákra, békákra is?
Egye fene, még a pucér macskás fotóknak is örülnék már, csak jelentkezz valami csipetnyi beszámolóval!🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Draga Csilla! :love: Foglalkozom most is az akvakkal. A laposbol pont tegnap szedegettem at a nem tul kek Vaksi kek tigriseket.
Most meg beallt a derekam ugyhogy kenyszerpihenon vagyok. Mar tegnap is fajdogalt, de ma mar mozogni sem nagyon tudok.
Mostanaban a szarazfoldi novenyeim utjat egyengetem, gyujtogetek.
Nagyallataim is megvannak. Kutyuli, ciculi epp pihenget( nem mintha egesz ejjel nem ezt tettek volna:ROFLMAO:).
Szoval most belevetem magam a forumba es megnezem mirol maradtam le.
9F98F6D3-F928-4919-A4B1-EBB3ADCCD3DA.jpeg
 
Back
Oldal tetejére