• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A court of shrimps and fish

Zuzmi

Mágus
Sziasztok.

Itt az ideje valami ujnak. Hianyoltam mar a fat az eletunkbol. Sajnos a legkevesbe sem vagyok most kreativ hangulatomban, igy ismet meritettem mas alkotasbol. De miutan nem vagyok profi scaper, remelem ezt elnezitek nekem.

Akvarium: 55l dennerle
Talaj: ADA amazonia Ver.2
Dekor: vasfa es dragon ko
Szures: Eheim experience 350, matrix toltettel
Vilagitas: diy led
CO2: on
Tapozas: GA micmac
Zoldsegek: cryptok( flamingo, parva, becketii talan), microsorumok( pteropus es orange) , alternanthera reineckii mini( ujra visszatertem ehhez a regi kedvencemhez), hygrophila araguaya, lilaeopsis brasiliensis, helanthium tennelum green, blyxa japonika, ludwigia palustris super red, lobelia cardinalis mini, HM elvetve, fissidens fontanus, riccardia, par apro buce es anubias.
Lakok: red sakurak es mindenfele mixr. Caridina, amandak, boraras merah igazi tulelok, otocinclus affinis. Kosza csiguszok.

EA7CECFE-8777-4D53-A861-52FCC2C1F84B.jpeg

335535B2-28A6-4701-9544-90AF58B2DD5C.jpeg
Es itt van a mostani epites legfobb segitsege: Senu, amit az elkeszult "remekmuvet" csodalja. Valojaban mar akkor feladta amikor meg az elozo scapet szedtem szet es elment inkabb aludni egy pokrocba gombolyodve. Arulo :ROFLMAO:
47C6100E-AB5A-4657-98D1-EBF6E94DFA7F.jpeg
Igyekszem minel tobbet jelentkezni.
Most cserelek ket nap mulva egy kis vizet. Aztan het kozepen. A szuro bejaratott igy nem bonyolitanam.
 
Lehet, hogy butasag, de eskü jobban tetszik a halaknak a scape. Mig eddig inkabb bujkaltak, most mind jokedvuen uszkalnak, felfedeznek. Tudom, ott dusabb volt a dzsungel, de pont azt vartam hogy a nagyobb szabad ter miatt felosebbek lesznek. Erre mindent boldogan beusznak. o_OKi erti ezt?!
 
Sziasztok.

Vizcsere ma sikerult. Lottem gyorsan egy kepet. A ludwigia megőrült! Mar nyaldossa a vizfelszint.
Koszonet Drága @Gyukker a mini coralert. Csodas kis noveny. Ket helyre is raktam belole. Meg kicsit kocos de majd kisimul. A tobbi novenyke is nodogel, a fu meg varat magara.
Mondjuk lassura is szamitok. Most ejjel nappal pötyög a CO2, mert ugye az magneskapcsolo be💩lt. Ugyhogy nem merem jobban tolni. Majd egyszer csak.
0F0D1A7F-7061-43E8-8321-BF7F33BD36E1.jpeg
 
Utoljára módosított:
Sziasztok.

Vizcsere ma sikerult. Lottem gyorsan egy kepet. A ludwigia megőrült! Mar nyaldossa a vizfelszint.
Koszonet Drága @Gyukker a mini coralert. Csodas kis noveny. Ket helyre is raktam belole. Meg kicsit kocos de majd kisimul. A tobbi novenyke is nodogel, a fu meg varat magara.
Mondjuk lassura is szamitok. Most ejjel nappal pötyög a CO2, mert ugye az időkapcsoló be💩lt. Ugyhogy nem merem jobban tolni. Majd egyszer csak.
View attachment 156393
Nagyon jó lett, csak ne hagyd elveszni a fát. Középen a keskeny levelű milyen növény?
 
Sziasztok.

Vizcsere ma sikerult. Lottem gyorsan egy kepet. A ludwigia megőrült! Mar nyaldossa a vizfelszint.
Koszonet Drága @Gyukker a mini coralert. Csodas kis noveny. Ket helyre is raktam belole. Meg kicsit kocos de majd kisimul. A tobbi novenyke is nodogel, a fu meg varat magara.
Mondjuk lassura is szamitok. Most ejjel nappal pötyög a CO2, mert ugye az magneskapcsolo be💩lt. Ugyhogy nem merem jobban tolni. Majd egyszer csak.
View attachment 156393
Igazán nincs mit!🙂
 
Igazan tetszik ez a szinkavalkad es a garnélák keveredesebol szarmazo furcsa figurak. A megbotrankozast elkerulven, hogy nem hajtok a tiszta allomanyra. Nekem az is orom, hogy tudok vegre lagyvizes garnikat tartani. Sikerul. Szaporodnak is! Ha egyszer nagy leszek, majd talan ramegyek egy egyseges csapatra. De most ok tetszenek. Es a koltozest is atveszeltek. Egy hullat sem talaltam.
4AF88B52-C26E-41A7-B679-5166609F8380.jpeg
604E58E0-37F0-457C-B939-E53C443538DD.jpeg
5C352885-827C-4B28-A9DE-8F4B0001A09D.jpeg
Es a nagy oreg halacsok is meg elnek es virulnak. A borarasok nemelyike mar nem szep kover mint ifju koraban de toljak a nyuszimotort!

12810F72-C77C-4E77-8DB4-233AFA406B87.jpeg

Es meg az otok sem adtak le a forgalmit!

EEBE603E-4E27-4F70-BFC0-1C5714178745.jpeg
 
Back
Oldal tetejére