• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 90x45x45 90P Something New

Na ma visszavittem az amandák egy részét - a másik részének a halászásával még küzdök - és hoztam helyettük ilyen gyönyörűségeket. Sokkal jobban mutatnak az akiban, mint az amandák. :)
hyphessobrycon-amapaensis.jpg
 
Nem tudom, hol festik ezeket, de megtanulhatnának már egyenes és egyenletes vonalakat festeni.
Ez a hal műszaki rajzon akkora karó lett volna anno...

Egyébként milyez a gyönyörűség? ;)
 
Ma megnyírtam a parvulát, ha már elhoztam a boltból az ADA hullámos ollóját. 2 hónap alatt ez volt az első nyírás és most nem is kellett a füvön kívül, szeretem! :)
A nyírás után kicsit szódavíz hangulata lett az egész akváriumnak, de azért lőttem pár fotót.
22093335228_727ee779ee_c.jpgDetail shot by Daniel Szente, on Flickr
22094240019_efcf58949f_c.jpgDetail shot by Daniel Szente, on Flickr
22255039756_fec8a6e6e3_c.jpgOtocinclus affinis by Daniel Szente, on Flickr
 
Ez a vivipara nagyon szép növény, ki fogom próbálni iwagumiban is, érdekel mit mutatna...az akid pedig gyönyörű ...ez a zöld gyep pedig....:)

Fotózás előtt szedtem ki rengeteget. Ha nem foglalkozol két hétig akkor olyan sűrű lesz hogy az ollót is elbírja. :)
 
Visszavittem a héten az izzófényűeket, mert bár szépek voltak elég gyorsan nőttek és látványra nagyok lettek. Ha minden igaz holnap hozok 40db ruby tetrát. (és úgy látom le kell őket fotóznom, mert a neten nincs róla jó kép)
 
Back
Oldal tetejére