• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

240 Literes restart

Palackot sajna még nem találtam, feb elejéig adios határidôt,ha nem lesz akkor megveszem boltba
Nézted már, hogy hol lehet kapni? Mert Linde, Messer lerakatokban csak bérelni lehet megvenni nem, bérlés meg elég drága Linde-nél 33 ezer+ÁFA, és erre még rá szokott jönni a töltet ára is az még minimum 12 ezer, (10 kilós palacknál)
 
Már megvan hogy hol lesz beszerezve. Hegesztéstechnikai szaküzletbe 40ezer bruttó töltve. Enyém lesz a palack, és nem töltik hanem cserélik, így mindíg aktív palackom lesz/nem jár le a nyomáspróba.
 
Biztató, hogy lehet még normálisan palackot venni, nem csak bérelni. Érdemes futnod még egy kört, nem-e éri meg töltetni valahol. Mikor vettem törpe 10 kilósomat, akkor nettó 13500Ft-ot számoltak fel a töltetért, viszont az itteni tűzoltókészülékes 800Ft/kilóért tölt, van gépe is hozzá, így meg is várható. Igaz ezek még tavalyi árak, lehet drágult azóta. Szóval én majd csak a nyomáspróba lejártának elérkeztével fogom gázlerakatban cseréltetni ;)
 
10000bruttó a palack cseréje/töltése. Sztem nem egy horror, fôleg hogy maid egy évet ki kell hogy bírjon.
 
10kgs. Már néztem ezt a topikot. Sztem a havi 1kg fogyás lesz a cél nálam is. Álítólag igen hatékony a reaktor, elhanyagolható a co veszteség. Nem tervezek ôsdzsungelt az akiba, nálam elég rendesen vannak halak is, meg lesznek is... :) Ennél a projektnél csak szárnyeregetést, tanulást tervezek, nem nemzetközi versenyt... :D
 
Megérkezett a világításhoz a 10m ledszalag, a trafó és a dimmer is. :) az alu lapot méretee kell vágnom, a bordák rá már síkmaráson vannak. Hétfôn megrendelnem a plexi alkatrészeit és már csak össze kell raknom.
 
y8ahy5ur.jpg

a6eva7yj.jpg

e5e8a9az.jpg

Készülôben a ledszalagos világítás hûtése.
 
Megadta magát az egyik szûrô amit csak egy hétig után vettekszik észre kb. Begöglött a vizem... :(
 
Back
Oldal tetejére