• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Apr 20 ] Tropica Workshop (Törökbálint)

Sziasztok!
Bocsánat!
Erről most lecsúsztam!
Azért jól esik hogy gondoltatok rám:)!
De egtész biztos nélkülem is remek lesz a hangulat!
Legközelebb talán hamarabb megtalálom (van hátránya a mindent elolvasásnak is mikor kicsit feltorlódik az olvasatlan hozzászólások száma, csak mostanra értem a lap aljára:confused:)!

A.ttila

Atti!!!
Ha már lecsúsztál a növényes témáról egy másiról nem csúszhatsz le!
Gyere el erre: [2013. Jun 1 ] IWAGUMI Challenge (Törökbálint) | Magyar Akvakertész Fórum
Jó móka lesz és egy remek alkalom kis dumálgatásra a többiekkel. Mi biztosan jól szórakozunk majd a többieken ahogy legóznak. Gyere versenyezni/játszani vagy drukkolni!
Persze csak ha időd engedi. De egy kis kikapcsolódás neked is jár! :)

A többieknek pedig van még néhány üres hely! :)
 
Közeleg a hétvége :) Bár esőt mondanak, de ha rossz idő is lesz a workshop mindenképp jónak ígérkezik. (y)

Ma berendeltem egy adag növénykét. Csinálgatom a prezit. Szóval készülgetünk a programmal (y)

Az a jó ha kint zuhog, úgy legalább nincs bűntudatom, hogy nem a telken ültetek, hanem a lakásban ;)
 
Báá, fát és követ akartam válogatni... :confused::mad:

Miért hol van az a fa és kő? A girbe-gurba gyökerek engem is érdekelnének, ha még nem nagyon lefosztott múltkori készlet :) max viszünk esőkabátot, nekem van egy akkora ami alá kb. az egész csapat odaférne, csak elő kell ásnom a lomtárból...
 
Közeleg a hétvége :) Bár esőt mondanak, de ha rossz idő is lesz a workshop mindenképp jónak ígérkezik. (y)

Ma berendeltem egy adag növénykét. Csinálgatom a prezit. Szóval készülgetünk a programmal (y)

Szia Viktor,

Szombati workshophoz igazodva "ér" leadni a megrendelést személyes átvétellel a webshopban?:) Halacsok is lennének a csomagban...

Köszi,
Aquahedgehog
 
Nem akarok rosszmájunak tűnni, de ha valakinek közbe jönne valami, annak tudnék örülni. Bár biztosan vannak már tartalék jelentkezők :)
 
Időközben kiderült, hogy szép idő lesz hétvégén. Ennek is örülünk :)

Projektor bekészítve, Prezit most véglegesítem. Aki eljön kap egy kis vásárfiát is.

Reméljük nem felejtettétek el aa holnapi időpontot :D
Már alig várom! :)
 
Most végeztem a régi akvárium kipakolásával és a nagytakarításával. Jó lesz korán kelni és folytatni :) azért a lelkesedésem töretlen :D Mennyi idővel hamarabb szabad érkezni, hogy még ne érezzétek úgy, hogy odaköltöztem?

Már nagyon várom!!!

ui: elatine van raktáron?

Köszi
 
Most végeztem a régi akvárium kipakolásával és a nagytakarításával. Jó lesz korán kelni és folytatni :) azért a lelkesedésem töretlen :D Mennyi idővel hamarabb szabad érkezni, hogy még ne érezzétek úgy, hogy odaköltöztem?

Már nagyon várom!!!

ui: elatine van raktáron?

Köszi
Lehet,hogy az elatine mellé egy kávé is elkellne.:)
 
:D Most ittam meg az uccsó kortyot :coffee: de majd lehet repetázom :p lassan indulok is, alaposan körbe szeretnék nézni :pompous:
 
Back
Oldal tetejére