• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

20 l Tetra akvárium

babilonok

Főkertész
Világítás: 11w-6500 kelvin
Co2: élesztős,
Szűrés: atman belső 200l/h
Dekoráció: lávakő
Tápozás, Green Aqua Micro, macro, easy carbo
Táptalaj: tropica, felette Aquatic Nature Shrimp-Soil 3 liter
Nővények: Eleocharis parvula, hemianthus micranthemoides, pogostemon helferi, Hydrocotyle Tripartita Japan,Alternanthera reineckii 'Mini'
 
16857127_3c73dacf6cbd4db62692a8e647dafa2f_m.jpg
 
Egy-két növény levelén barna folt látható. Majd eltűnik magától?
A hemianthus micranthemoides tetején a levél sárgulni kezdett. Viszont buborékok is láthatók a növényeken. Köszi a segítséget.
 
Nem látom,hogy mivel tápozol!
Vas és nitrogén hiány van nálad ha jól tudom!(és minden más is hiányzik)
 
Még csak ma kezdtem el tápsót használni. Az itthoni boltban csak sera florena van( ezt vettem meg ), van még tetras, neptunos és sera florenette tabletta. A s. florena adagolásnál az van feltüntetve hogy 20 literre hetente 5ml- ez így jó lesz?
 
Nem a legjobb. Oszd le 7napra és naponta adagold.

Tapatalk fórum alkalmazással küldve Motorola Defy+ mobiltelefonról.
 
Tudna nekem valaki segíteni?- mert már régóta akvarisztikázok de ilyet még nem láttam. A hátsó üvegen kis sárga élősködök mászkálnál kb. 1mm-sek. Mik lehetnek? Mit csináljak? http://forum.webshop link moderálva.hu/images/smilies/icon_eek.gif
 
Örülj neki ,hogy azt érzed mert ez késztet majd a fejlődésre :) Én így kezdtem mindent megtanulni.. Soha nem éreztem jónak és ez most is így van és folyamatosan arra késztet ez az érzés ,hogy olvassak és tanuljak pár trükköt :)
 
Szerintem az első képhez képest máris sokkal szebb, de lehet még rajta alakítgatni :) ;) A HM-et én megnyírnám, hogy majd tömöttebb, bokrosabb legyen még.
 
A parvula szépen alakul - csak a két szélén ritkább. Lehet nem éri annyi fény arra gondolok. Dobok föl róla egy képet :)

17754849_0a0dc16c36f715a9663d3dffc01f66cf_m.jpg



És még egy kép- ő a kedvencem



17754847_47bae778778846c22a173cedfd07ccf2_m.jpg



Hátul teljesen kiment a HM- szerintem a carboval nyírtam ki. :( (Ebből tanultam )
Újból lett ültetve - így most várok hogy szépen bokrosodjon.
 
Back
Oldal tetejére