• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

a
A majdnem üres palackot azt te sem gondolod komolyan? Egy majdnem üres palack ami 1hét alatt elfogy, az látszik a reduktoron... nincs benne 60 bár nyomás csak 20 vagy 30. Inkább nem húztad meg rendesen az anyát. Nekem is 3x rá kell feszítenem mikor összerakom, mert hallani ha sziszeg.
az enyém nem sziszegett... 😳
 
Még jobb - ha már úgyis ecsetet használsz a kenéshez - ha bő vizes ecsettel megtunkolod a szappant (vagy szappanreszeléket). Használhatsz folyékony szappant is, ahhoz alig kell egy kevéske víz, de ezt majd úgyis érzed. Ha kemény habot csinálsz, akkor nem fog szétcsöpögni mindenhová. Használj nagyobb ecsetet, ILYESFÉLÉT.
 
@B_Tamás , direkt szűkszavúan javasoltam a szivárgás ellenőrző módszert, 😉 és lám, így legalább nem vettem el senki kenyerét. 😃 Segítőkész kis közösség ez. 🙂👍👍👍👍
igen, az, köszönöm szépen mindenkinek! 😊😊👍👍
képzeljétek hogy jártam: visszamentem a boltba, hogy kicseréljem a palackot és vegyek mellé egy gázszivárgásjelző sprayt, de csak a sprayt fizettették ki velem, a palack cseréjéért nem kértek pénzt... 😊😊😊
 
Back
Oldal tetejére