• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Why is the RUM gone?

Hogy Geronimo vinné el a jóédes anyukájához ahol megrúgja a macska.... mejelentek a Hydrák...:mad::mad::mad:
Mit javasoltok mivel lehet kinyírni őket?????
Küldd el nekem, az enyémből már csak azok hiányoznak! :D Kivételesen szimpatikus jószágok, már így képekről.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Küldd el nekem, az enyémből már csak azok hiányoznak! Kivételesen szimpatikus jószágok, már így képekről.
Hydra_002.jpg

Nekem ezen a képen nem tűnnek túl barátságosnak, ez a sok fej, éles fogak stb.:D
:cool:
Félre a poénkodással, halak nem eszik meg őket?
 
Hogy Geronimo vinné el a jóédes anyukájához ahol megrúgja a macska.... mejelentek a Hydrák...:mad::mad::mad:

Mit javasoltok mivel lehet kinyírni őket?????
sokan vannak?

nálam 1-2 volt eddig a legtöbb, csipesszel kinyírtam, amit találtam, de igazából ahogy jöttek, úgy eltűntek. nem tudom, honnan jönnek és hova tartanak :) addig örülj, amíg nem planária :)
 
Kagylosrak es planaria,ezek keseritik legtobbunk garnelas akvariumat,nalam is ahogy @nebula irta voltak a kzdetek kezdeten de eltuntek maguktol. Most a kagylosrak invaziot probalom megszuntetni,mert abbol van boven [emoji16]
 
A kis DSM Iwagumiról meg majdelfeledkeztem:
Vélemény? itt az Iwagumi szakértőkére lennék igazán kíváncsi! :) (köveket még tudok be és kitenni...meg mozgatni...)
808017.jpg
 
Na... harci helyzet:
A DSM Iwagumit feltöltöttem, már benne nyomulnak az RC-k.
Éjszakai levegőztetés megy... gazok nem sűrűn akarnak nőni... mondjuk mit várok CO2 nélkül...
Égertobozt dobtam be...

A másik akit meg kell még fodrászolnom.

Készül a DIY Armatúra feléjük... nemtudom, hogy ide posztoljam, vagy nyissak neki külön... majd kiderül ha kész...
Fotó egy-két hét múlva lesz mindenről, addig alakul a molekula.

Cél: elérni ezt a minőséget a két akiban... :)
red_sakura_shrimp.jpg
14910457147_d481f7aaf3.jpg
 
hát anyám. 'asszem világvége hangulat van...:mad::mad::mad::mad: Fotós nincs... :banghead:én meg csak jpg-ben tudok fotózni :nailbiting:
 
Back
Oldal tetejére