• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Why is the RUM gone?

Helyzetjelentés...
1 hetes az aki, holnap teszek fel képet is...
Parvula szép zöld, hozza ezerrel az új leveleket, MonteCarlo mindig is szép volt :D
A stemek most tértek magukhoz, a Linophila mindjárt eléri a vízfelszínt vágni kell...
Stau nő... mögötte volt egy kis hely még, így oda 3 szál Echinodorus tenellust benyomtam hátha megmarad (Wabiban nem érezte jól magát).
kaptam még egy kis Riccardiát szóval még fel kell ragasztanom a fára, közben lávakavicsra kötöztem Fissi-t, az is bent van a fa alatt.
A kis kékek meg már bentvannak, jól érzik magukat, rendesen levedlett néhány.
 
2hetes az aki! képminőségért bocsi... lusta voltam üveget tisztítani... tiszta csiga és kagylósrák... :confused:
804512.jpg

+Dinnyét majszoltam
kaptak a garnélák is egy borsónyit :p Az első zabás velvet:
804513.jpg
 
Latom nalad is hamar bekoltoztek a kagylosrakok az akvariumba [emoji53]
A dinnyet azt csipazzak nalam is [emoji1]
 
na szép... konkrét valami halfaj?
lehet addig kihalászom a garnikat... + megemelem a CO2-t és Full RO vízzel cserélek naponta... majd ki döglenek a csigákkal együtt!
 
helyzetjelentés:
Emeltem a CO2n, csökkentettem a kaján... + kagylósrákból amit megláttam csipesszel szétnyomtam... ma már csak csigákat kellett kinyúvasztanom :)
 
Jó akkor elő a nano fűnyíróval... valakinek van kölcsönbe? :D 20x20 centire jó lesz :wacky:
A 15 centis ollómmal be se férek... elő a körömvágóval:facepalm:... az csak 5 cm
 
Update:A'sszem nyírni kéne :D
14879353083_0cd7dd4c00_b.jpg

Untitled by andras.czesznak, on Flickr

Közben meguntam a másik kockát, hogy üres... DSM-el elindítottam benne egy Iwagumit :D
14879353113_d1d722d761_b.jpg

Untitled by andras.czesznak, on Flickr

Köszi, hogy benéztél!

Ui.:
Én is szeretnék néhány "Geronimo de jó aki!" hozzászólást:oops::p.
Az elsőnél kipróbálhatnád az új ollód :D A második nagyon jó lesz, mikor töltöd fel?
Szerk:tényleg nem nagyon érdekli a kékeket a kaja :D
 
Hogy Geronimo vinné el a jóédes anyukájához ahol megrúgja a macska.... mejelentek a Hydrák...:mad::mad::mad:

Mit javasoltok mivel lehet kinyírni őket?????
 
Utoljára módosított moderátor által:
Back
Oldal tetejére