• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa WabIroda

Megjött a szűrő. Nem tudom, hogy hajóval, autóval, bringával, vagy gyalog hozta a postás, de az biztos, hogy ráült.... és ezzel eltörte a beszívó pipát éppen a könyöknél.
[emoji49]View attachment 43212

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Óóó bakker, sajnálom, hogy így jártál.
Milyet rendeltél, vmi no name szűrő?
 
Megjött a szűrő. Nem tudom, hogy hajóval, autóval, bringával, vagy gyalog hozta a postás, de az biztos, hogy ráült.... és ezzel eltörte a beszívó pipát éppen a könyöknél.
[emoji49]View attachment 43212

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Szia! Van egy kísértetiesen hasonló szürőm, aminek a motorja sajna halott, de valamiért megvan még. Ha dobsz pü.-ben egy emilcímet, küldök képet róla. Ki tudja, hátha donornak jó lesz :rolleyes:
 
Megjött a szűrő. Nem tudom, hogy hajóval, autóval, bringával, vagy gyalog hozta a postás, de az biztos, hogy ráült.... és ezzel eltörte a beszívó pipát éppen a könyöknél.
[emoji49]View attachment 43212

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Írj a távoli galaxisba egy levelet, hogy így érkezett. Sokmindent kaptam már én is törötten. Mindig kárpótoltak. Vagy újat küldtek, vagy visszatérítették az árát.
 
Írj a távoli galaxisba egy levelet, hogy így érkezett. Sokmindent kaptam már én is törötten. Mindig kárpótoltak. Vagy újat küldtek, vagy visszatérítették az árát.
Még éjszaka írtam valamit képekkel, most reggel egy levél fogadott: "full refund"! :D
Asszonypajtás ma megpróbálja megragasztani. Bízom a kézügyességében. :cool:(y)

Szia! Van egy kísértetiesen hasonló szürőm, aminek a motorja sajna halott, de valamiért megvan még. Ha dobsz pü.-ben egy emilcímet, küldök képet róla. Ki tudja, hátha donornak jó lesz :rolleyes:
Írtam.;) Megnéztem a típusát: Leecom HI-330.
 
Csúnya látvány az a szűrő, még jó hogy visszatérítik a zsét. Ügyes kézzel szépen meg lehet ragasztani. Amúgy a csomagon nem látszott , hogy átment rajta egy T34-es ??
 
ezt a szurot kapni az aquadepoban 3,5e ftert, ha nem szeretnel megegy kort futni a vagottszemuekkel
 
Back
Oldal tetejére