• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Wabi-ball

Szia Atti!

Valami lebegőnövény kerül majd bele, mert fényük elég kevés van..

Pl: Najas guadalupensis.
Igénytelen, nem kell neki talaj, kevés fénnyel is beéri, habfészek építéshez is megfelelő (ahoz viszont csajok is kellenek)!

A.ttila
 
Atti, egy pár darab Taiwan garnéla jól mutatna a világos homokon. ;)
 
Atti, régen én is játszottam az ivadékaikkal, de ezek most csak olyan letisztult szamurájok! ;) habfészek már kész az egyiknél... ;)
 
Kicsit OFF, de mivel a wabi szekrényén kaptak helyet, itt mutatom meg a mai szerzeményeket. Az Új szamurájainkat igazából nejem kapja karira :D :D (régóta piszkál, hogy az összes akváriumunk kertészet lett, és ő soha nem kap Bettát..). Innét is köszi Nigronak a hathatós segítségért az újdonsűlt harcosaink beszerzéséért!! ;) Természetesen, hogy ne **arral gurigázzunk, kaptak 20x20x20 opti aksikat, fehér hátteret, meg egy kis dekorhomokot. CSodaszép kis dögök! :) már most imádom őket.. pedig nem is én kaptam.. :D :D

8273761860_d9b338b189_b.jpg

8272694821_c8497ffc0a_b.jpg

8273762206_c6584fbf05_b.jpg
A bal oldalihoz hasonló volt nekem is az irodában. Mivel egyedül volt egy tükörrel hecceltem szegényt, ha már nagyon unatkozott.
 
Talán sikerült összehozni a 100.000 hozzászólást! :D

A wabit tarranyírtam a héten, plussz kapott egy emelést, hogy a HC labda kijjebb emelkedjen. A növényeket meg is ritkítottam, hogy a HAC-os kritikákat megfogadva kicsit letisztultabb legyen.
8293998003_3e5e6af065_b.jpg

8293997765_92eb51ae6f_b.jpg

8295052980_c9941c79f4_b.jpg
 
Jól lecsökkentetted a tál oldalirányú méretét. Mi a terv, ezentúl kevésbé lesz hangsúlyos a Alternanthea?
 
Zoli, a Ludwigia repens Rubinra gondoltál? azokat megritkítottam, most a maradék tövek még víz alatt vannak. Terv szerint csak pár kúszik majd ki a wabiból...
 
Szia Atti!

Na ez már nagyon tetszik!

A Myriophyllumok amiket fojtogat a Hc már ott voltak, vagy utólag törtek utat maguknak?

A.ttila
 
Szia Atti!

Na ez már nagyon tetszik!

A Myriophyllumok amiket fojtogat a Hc már ott voltak, vagy utólag törtek utat maguknak?

A.ttila
hadd legyek az ördög :devil: ügyvédje... ez sem kevésbé szimmetrikus, mint az új akvárium layoutja... szerintem... főleg a pont középen lévő Myroval... pfujjj:D
 
Most találtam rá a naplódra, és gyorsan végig is olvastam :D nagyon tetszik nekem is, figyelemmel fogom kísérni! Már én is szívesen elkezdeném a wabizást de még várat magára. Addig is itt a fórumon van mit nézni. :) sok sikert a továbbiakban is! ;)
 
Back
Oldal tetejére