• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vas megyei Növényesek

400 v. 600 már nem emlékszem. Pár hónapja vettem őket. Általában mindig van nekik de ha nincs szerintem rendelnek ha kérsz. Zebra is szokott lenni a kőszegiben meg itt is csak én azt a helenák miatt nem mertem. Ezekre rá se néznek.
 
Sziasztok! Én is Vas megyei vagyok (Gérce, Sárvár mellett). Szokott lenni Tripartitám nyírásból, Amazonasi békatutajom, illetve több száz csigababám van (piros tányércsigák és hólyagok), így idő kérdése, és lesz elvihető is ha valakit majd érdekel.
 
Sziasztok! Én is Vas megyei vagyok (Gérce, Sárvár mellett). Szokott lenni Tripartitám nyírásból, Amazonasi békatutajom, illetve több száz csigababám van (piros tányércsigák és hólyagok), így idő kérdése, és lesz elvihető is ha valakit majd érdekel.
Sziasztok! Van Gércén egy kis adag frissen nyírt Tripartitám, 2 pici új sarj Valisneriám és egy kis Ludwigia palustris, Amazonasi béketutaj Gércén, 1-2 napig, míg ki nem dobom (vagy nem kell az edény szilveszteri bólénak ... [emoji23]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Sziasztok! Van Gércén egy kis adag frissen nyírt Tripartitám, 2 pici új sarj Valisneriám és egy kis Ludwigia palustris, Amazonasi béketutaj Gércén, 1-2 napig, míg ki nem dobom (vagy nem kell az edény szilveszteri bólénak ... [emoji23]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Szia! Tripartita és a békautaj érdekelne.
Marsilea vagy karácsony moha van cserébe.
 
Szia! Tripartita és a békautaj érdekelne.
Marsilea vagy karácsony moha van cserébe.
Írj privit messengeren mert itt még nem üzenhetek. Vagy nem tudom... Növény max. Aponogeton Crispus Red kellene, de az senkinek nincs... [emoji23][emoji24] marad egy pezsi vagy pár jó szó. [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Na, ami van még: Tripartita, békatutaj, plusz nyírtam némi Microsorum pt. Levelet, ami tele van kicsikkel, gyökerekkel. Plusz szépen nőnek a piros tányércsiga babák, tavaszig lesz elvihető, és megszülettek az első Sakura babák is. :)

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Sziasztok! Gércén eladóak a képen látható növények. 800ft/fajta. Hétköznap átvehető a Gérce-Vasvár-Körmend-Zalalövő vonalon is.
b7175e3baf29c6b004be24aa8b054e17.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Eladó Szombathelyen egy nagy adag Bolbitis, Anubias petit,HM, valamint egy nagy pohár Jávai-Spiky keverék moha.
Az egész kb. 2000 Ft.
24906208_962bdb875dbf77fc3951b7bfd0116275_m.jpg
 

Attachments

  • 24906208_962bdb875dbf77fc3951b7bfd0116275_s.jpg
    24906208_962bdb875dbf77fc3951b7bfd0116275_s.jpg
    11.5 KB · Megtekintések: 0
Back
Oldal tetejére