• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vas megyei Növényesek

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy itt a környékünkön hol lehetne Co2 palackot töltetni. Ha van valami ötletetek akkor légyszi írjátok meg. Sima egyszerű 2kg-os szabványcsatlakozós palackról lenne szó....
 
Sziasztok! kis baleset tortent, es segitseg tanacs kellene! Spray alapu co2 szettem van es a karbantartas soran a harangrol beleejtettem a lefolyoba a legtelenito szelepet vagy zarat vagy dugot vagy hogy hivjak! Kerdes valakinek van-e ilyen harangja amit bem hasznal illetve mivel tudnam lezarni a harangot? Tudom ha nincs mas megoldas vasarolnom kell egy uj szettet! koszi elore is
 
Sziasztok! kis baleset tortent, es segitseg tanacs kellene! Spray alapu co2 szettem van es a karbantartas soran a harangrol beleejtettem a lefolyoba a legtelenito szelepet vagy zarat vagy dugot vagy hogy hivjak! Kerdes valakinek van-e ilyen harangja amit bem hasznal illetve mivel tudnam lezarni a harangot? Tudom ha nincs mas megoldas vasarolnom kell egy uj szettet! koszi elore is
Szia! Ha nem dobtam ki akkor nekem még megvannak az alábbi Co2-es szettem darabjai
http://www.greenaqua.hu/hu/tropica-system-60-co2-szett.html
Este átnézem a pincét és ha megtalálom, akkor szívesen megválok tőle ;)
 
üdv.

Körmend-Szombathely környékén keresnék pár szép rc vagy sakura garnélát állomány frissítés céljából.

Köszönöm
 
facebook- vas megyei garnelasok csoportot tudom ajanlani: Horváth László, biztos h van neki mivel en adtam at neki egy egesz szep kis allomanyt!
 
Sziasztok!
05.21-24 hazalátogatok (Szhely), és rendelek magamnak néhány növényt.
Ha valakinek szüksége van valamire írjon bátran. :rolleyes:
 
üdv.
Nem tudjátok véletlenül hogy, a környéken lehet-e valahol rohamsisak csigát beszerezni?
 
Sziasztok! Lövőről pár növényke gazdára vár! :)

Eladó 2 db Anubias petit 1000 Ft
1 db Anubias Nana 1000 Ft
1 tő Microsorum Pteropus Narrow 500 Ft
1-1 nagy adag Limnophila Sessiliflora, Cabomba Caroliniana 500 Ft/ adag
1 tő Echinodorus Ozelot Red 800 Ft
1 nagy adag Amazóniai békatutaj 500 Ft.-

+ postaköltség

GA tápon nevelt szépségek! Vegyétek és vigyétek!
 
Csiga ügyben én is érdeklődnék, hogy valami algázót be lehet-e szerezni ebben a lepukkant városban? Esetleg nincs valakinek felesleges hólyagcsigája?
 
Back
Oldal tetejére