• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vas megyei Növényesek

Mielott megkoveznetek, nem az enyem volt, csak en raktam ossze egy kedves oregembernek, es allitasa szerint elutazott kb. 3mire hazaert meghalt minden benne... gondolom lekapcsolt szurest mindent, es az automata eteto nyilasan is allitott valoszinu mert nem akkora volt mint amire en allitottam (ehein eteto) es egy eheim akvarium szett volt egyebkent. 43926486657ee169747cead013584085.jpg
 
garnélák is vannak? Valami nem túl igényes kék színű kellene, meg amano, és sepregető.
Két hete vettem hat amano-t, korábban meg red cherry-ket. Talán még egyfajta volt akkor, de érdemes rácsörögni a boltra es érdeklődni a készletről;) Kéket eddig még ott nem láttam, de ettől még lehet be tudják szerezni ;)
 
Két hete vettem hat amano-t, korábban meg red cherry-ket. Talán még egyfajta volt akkor, de érdemes rácsörögni a boltra es érdeklődni a készletről;) Kéket eddig még ott nem láttam, de ettől még lehet be tudják szerezni ;)
Esetleg a másik boltban amit írtatok? Két hét múlva úgynézki megyek sügerekért. Azt mondták a páromnak ha nem sürgős akkor jön új szállítmány. Csak a garnikat elfelejtettem megkérdeztetni.
 
Aqualandba ma voltam, en is varom a sugereket meg 2 het mire ideernek novenyek jovo het csutortok ha jol tudom. red cherry es sakura van, amano talan 1 max 2 most hoztam el 2-ot. igen elvittek mindenuket. Egyebkent keresre tudnak rendelni mas garnelakat, ha jol tudom jarj utana!
 
Esetleg a másik boltban amit írtatok? Két hét múlva úgynézki megyek sügerekért. Azt mondták a páromnak ha nem sürgős akkor jön új szállítmány. Csak a garnikat elfelejtettem megkérdeztetni.
Másik boltokban szerintem esélytelen a garnéla, max talán rendelésre. Többféle sügért tartanak, ami nekem itthon van annak a fele is onnét származik. Ha belefér egy kis utazás akkor ajánlom a zalaegerszegi akvarista klubbot, ott picivel nagyobb a választék sügér téren...
 
Másik boltokban szerintem esélytelen a garnéla, max talán rendelésre. Többféle sügért tartanak, ami nekem itthon van annak a fele is onnét származik. Ha belefér egy kis utazás akkor ajánlom a zalaegerszegi akvarista klubbot, ott picivel nagyobb a választék sügér téren...
Utazás? :eek: Na attól már herótom van:D
 
Attól hogy low-tech és kisebb összegből indul attól még lehet szépet összehozni. Itt a fórumon is sok szaktársnak sikerült szerintem. A növényezéssel kb egy éve ismerkedek, szóval még kezdő vagyok, de anno egy harmincas nano-val indítottam low tech kategóriában és nekem az is tetszett. Aztán most egy kicsit bővítettem. Szépen apránként is el lehet indulni, megtapasztalva a dolgokat. Aztán ha összejön a pénz akkor kicsit csavarni a technikán és bele a mélyvízbe ;)
 
Back
Oldal tetejére