• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valley of Dreams

Úgy fest a következő generáció is be lett fertőzve. ;)
Nagyon szép munkák.

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
 
Helyes, én is csak akkor tudok érdemben haladni bármivel is ha nincs itthon a család. :)
Viszont akkor meg pörgök mint a hülye hogy mindennel végezzek mert sok mindent kell belesűríteni a gyerekmentes szabadidőbe. :p

Re: gondolom már írtad, de ezek zöld neonok?
 
Helyes, én is csak akkor tudok érdemben haladni bármivel is ha nincs itthon a család. :)
Viszont akkor meg pörgök mint a hülye hogy mindennel végezzek mert sok mindent kell belesűríteni a gyerekmentes szabadidőbe. :p

Re: gondolom már írtad, de ezek zöld neonok?

igen, zöld neonok.
 
(y)

Az akva is patent egyébként, de azt csak azért nem írtam, mert olyan egyértelmű. :)

köszönöm, megtisztelő Tőled! Főleg, hogy valmiért a Te akvád jelenik meg nekem a saját naplóm kezdő képeként a Tapatalkban :)
 
Biztos nem véletlen, hogy december 10 óta nem raktam fel képet :)
Nyilván minden követőmet elvesztettem, de kicsit saját magamat is, na nem mert mostantól wabi, hanem inkább sok más teendő volt.

Aztán egyszer csak megnéztem az urak videóját ( aki érti, tudja, aki tudja, érti), hogy "nem a győzelem a fontos, és gyertek még, még többen", és elgondolkodtam...
Csinálom több mint 1 éve ( ami itt semmi, de nekem elég sok), heti 2-3 óra az életemből, családoméból...
Majdnem topon van az akvárium, jobb nem lesz, esetleg kicsit már túl a Zeniten, de...
Biztos tudok egy fényképet csinálni...

Na ez január 20-án történt.
 
Nagy hiba volt azt hinni, hogy ez a fényképezés nem egy önálló szakma, extra tudás, és ahogy az akvakértészet keveseknek van a vérében, hanem inkább tanuljuk, úgy a fotózás se megy egyik napról a másikra.

MIndegy, küzdöttem, mint malac a jégen, egy héten keresztül minden nap hanyagoltam a családot esténként, akarom mondani sika-csisza-nyali-csere-vág-leszív-taki, sika-csisza-nyali-csere-vág-leszív-taki , sika-csisza-nyali-csere-vág-leszív-taki...

és valamelyik este fotózás!!! ( már úgy összefolyik a múlt hét, nem is tudom)

na ezt hagyjuk, csak áprilisban vagyok hajlandó beszélni róla, addig hírzárlat, hogy miken mentem keresztül, és innen csókoltatok mindenkit, aki azt mondja, hogy "akár egy telefonnal", bocs Viktor, de remélem ezt nem olvasod ( nem is merlek betaggelni :) )
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére