• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valley of Dreams

Még mindig nagyon tetszik, tényleg hihetetlen hogy mennyire szinten tartható az egész akva élete :) Hátul a sziklán a lecsüngő HC meg kiváltképp nagyon bejön, hozza a természetben megtalálható hatásokat is, sőt így eleresztve talán nekem még jobban bejön mint visszavágva.
Le a kalappal, ügyes munka :)
HAC nevezés lesz?
 
Még mindig nagyon tetszik, tényleg hihetetlen hogy mennyire szinten tartható az egész akva élete :) Hátul a sziklán a lecsüngő HC meg kiváltképp nagyon bejön, hozza a természetben megtalálható hatásokat is, sőt így eleresztve talán nekem még jobban bejön mint visszavágva.
Le a kalappal, ügyes munka :)
HAC nevezés lesz?

Köszönöm szavaid. Hát azt még mindig nem döntöttem el, túl erős ez a magyar mezőny :), és én meg túlságosan maximalista, mint korábban írtam. Én látom a hibáit, tudom a korlátait, de még lehet összekapom (magam)...
 
Köszönöm szavaid. Hát azt még mindig nem döntöttem el, túl erős ez a magyar mezőny :), és én meg túlságosan maximalista, mint korábban írtam. Én látom a hibáit, tudom a korlátait, de még lehet összekapom (magam)...
Hat akkor kapd ossze magad.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Köszönöm szavaid. Hát azt még mindig nem döntöttem el, túl erős ez a magyar mezőny :), és én meg túlságosan maximalista, mint korábban írtam. Én látom a hibáit, tudom a korlátait, de még lehet összekapom (magam)...
Az meglehet hogy erős a mezőny, de azért szerintem nem olyan rossz mint ahogy magadban eldöntötted, egy nevezés és megtudod a hibáit/szépségeit egy zsűritől és rengeteget lehet tanulni a véleményeikből is. Szerintem fel a fejjel és menj neki simán és még van a nevezésig egy-két hónap, a hibákat amiket látsz, lehet finomítani picit azért még bőven :)
 
Köszönöm szavaid. Hát azt még mindig nem döntöttem el, túl erős ez a magyar mezőny :), és én meg túlságosan maximalista, mint korábban írtam. Én látom a hibáit, tudom a korlátait, de még lehet összekapom (magam)...
Ne viccelj màr....
Ezzel nem nevezni??
1-2 hét fazonírozàs, aztàn lövöd a versenyfotót és hàtra lehet dőlni.;)
 
Sziasztok!

Megint eltelt egy hónap. Kezdem észrevenni az idő vas fogát...és persze Darwin bácsi tanait. A gyenge elhullott, az erős átveszi a hatalmat. A Parvula soha nem ment semmire, de mostanra teljesen el is tűnt. Aztán a sok nyírás, de nyilván lehet a nem megfelelő gondozás is, a Rotala Bonsait nagyon megviselte, jóformán vegetált.

Na gondoltam alakítom kicsit a képet, hát egy erős nyírás lett a vége...de még mindig nem elég erős, szerintem.

Aki megtalálja a változást, újabb sörre vendégem, persze még mindig csak virtuálisan :) ( könnyű lesz, mert lusta voltam eleget drótkefézni...)

Rákok, na azok kiborítanak. Eddig mászkáltak, elvoltak. Két hónapja ástak maguknak egy nagy gödröt a nagy szikla mögé ( de Amano, Red együtt :) ), és azóta csak akkor jönnek elő, ha etetem a halakat.

Szép estét!20171122_211337.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére