• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valley of Dreams

Ezt a jobb oldalt az IAPLC-ről loptad? :)
Brutálisan ráéreztél! (y)(y)(y)

köszi, az jobban adta magát mindvégig, már a hardscape "rakosgatásnál", de a másik oldalhoz "álmaim" miatt ragaszkodtam, mindig egy "fennsíkot" akartam valahogy megvalósítani, már az első 100 kép átnézése után ez fogalmazódott meg bennem, hogy mindenképp köves lesz, hogy mindenképp lesz egy "titkos/sejtelmes" völgy, és kell egy fennsík :), nem pedig "két oldali szikla orom".

Zs
 
szóval akár boldog is lehetnék, első aki, egész jó lett, irigykedve nézem persze még mindig a NAGYOBB alkotásokat, de elégedett vagyok
, azonban egy dologgal nem sikerült megküzdeni. Ezzel a rohadt fekete pont algával, a zöld már egész kezelhető, mióta csökkentettem a világítási időt, de a fekete nem kopik. Próbálom Carbozni, már vagy 2 hete minden nap 3x1ml Excel felhigít, szűrő leállít, oda fecskendez, vár... de nem tűnik ez a rohadék... :-(

hát ezért sír a szemem...így nem lesz HAC... persze ezzel most jól felhívtam rá a leendő bírák figyelmét, így remélem ők nem olvasnak naplót:)
20170808_204226.jpg
 
Sziasztok! HELP, HELP!

Ez mi a franc? 2 hónapja jelent meg, mikor hoztam újabb mohát, gondoltam eltűnik. Na most bumm van... mit csináljak? Apró férgek vagy mi...nem értek hozzá, de Tó remélem. Köszönöm! e4abced186caf8c461d10709a44b9bc4.jpg
 
Mondok én neked valamit szép kis akva ez azt a kur...algát egy egyszerű mini drótkefével le lehet szisztitani vizcserekor de egy vékony csővel szivd folyamatosan oksa;)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére