• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Válaszút

Gyö-nyö-rű!!!

Technikai paramétereket nem láttam a topikban, megkérdezhetem, mi ketyeg az aki alatt?

Látom, kerületiek vagytok, látogatni, fejet tágíttatni lehetséges? :)
 
Gyö-nyö-rű!!!

Technikai paramétereket nem láttam a topikban, megkérdezhetem, mi ketyeg az aki alatt?

Látom, kerületiek vagytok, látogatni, fejet tágíttatni lehetséges? :)
Szia!

Persze, szívesen látunk!

Az aki egy 200 literes 100x45x45-ös opti, alatta egy 2080-as Eheim teljesít szolgálatot, CO2 nagynyomású, reaktorral, fölötte egy ATI 8x54W-os szolárium.:)
 
Sziasztok!
Hát eljött az idő, hogy ettől a fás elrendezéstől is elbúcsúzzunk.:cry:De ne aggódjatok, mert már folyamatban van egy új tervezése és előkészítése!:whistle:
25508364476_d0b2b89c1c_h.jpgIMG_20160206_185623 by Lovas Attila, on Flickr
A benne található rengeteg növénynek csak egy részét tartjuk meg, így március 15.-étől folyamatosan a készlet erejéig olcsón elvihetők.
További infók, növénylista stb. az eladó növények topicban.
Üdv.: Niki, Atti
 
Sziasztok!

Már-már feladtuk a reményt, hogy megkapjuk az értesítést az eredményünkről, de tegnap előtt...:

29380448244_59e2c5563c_b.jpgIMG_20160927_182733 by Lovas Attila, on Flickr

A napló zárásaként íme a versenyfotó:

29894255582_8f0866e04e_b.jpgVálaszút versenyfotó by Lovas Attila, on Flickr

Köszönjük mindenkinek aki végigkísérte a scape fejlődését és észrevételeivel, hozzászólásaival hozzásegített minket ehhez az eredményhez!

Viktor sorait azért még be kell írnunk ide a napló zárásaként, mert nagyon örülünk neki:

"Frissült a lista:

https://akvakertesz.hu/threads/hac-2016-megvannak-a-nyertesek.6602/page-19#post-349135

Bekerült a Tropica különdíj, amit a Tropica a következő akváriumnak ítélt:

Deviding Path - Lovas-Nagy Nicolette "
 
Utoljára módosított:
Meseszép lett!!!!! Annyira jól mutat.
Ügyik vagytok, akármennyi áldozattal is járt, megérte :)

Jah és gratula az eredményhez is!!! (y):snaphappy::snaphappy::snaphappy::woot:
Oh Mester! Köszönjük az elismerést!:shame:
Valóban sokat dolgoztunk vele, de élveztük minden percét. A szívünk csücske volt.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére