• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új Green Aqua zselés növények

vapega said:
viktorlantos said:
Szia ;) Folyamatos gyártás alatt van, szerintem kb 1.5 hét.
Aaaaaaaaaaaaaaa "gyártás" nagyon durva :sick:

Ne segítsek be esetleg egy kis zöld cukorral? :angel:
Nagyon gyorsan tudok ilyen kis leveleket csinálni. :p
 
tibicuk said:
Ne segítsek be esetleg egy kis zöld cukorral?
Nagyon gyorsan tudok ilyen kis leveleket csinálni.

Ezzel az ajánlattal egyszer még élni fogunk ;) Egy következő installációhoz szerintem buli lenne.
 
Köszönöm!
Sajnos hosszú ideig ma vagyok utoljára Bp.-en, és mivel csak pár cserép kéne, szerettem volna megspórolni a postát...
Illetve most új indok kell a mai boltlátogatáshoz.:)
 
Jelentem szétszedtem a TerraPlaza Gigantea-n vásárolt zselés parvulát és glossot. Egy álom volt a gyapothoz képest, ráadásul a TP óta eltelt idő alatt kb. megduplázódott a növények mennyisége. Szóval megéri az árát, na. :) Reméljük az akváriumban is szépen teljesít majd, egyelőre csak ajánlani tudom. (y)
 
Jelentem szét szedtem a TerraPlaza Gigantea-n vásárolt zselés parvulát és glossot. Egy álom volt a gyapothoz képest, ráadásul a TP óta eltelt idő alatt kb. megduplázódott a növények mennyisége. Szóval megéri az árát, na. :) Reméljük az akváriumban is szépen teljesít majd, egyelőre csak ajánlani tudom. (y)
A Cubával hasonló a tapasztalatom. Igaz, az csak pár órát állt nálam, mielőtt elültettem.
 
Majd egy tucat doboz parvula 30 részre bontva ültetése után azt hittem, már "mindent tudok". Na, a hétvégén, a zselés HC kapcsán lett fogalmam, hogy mit is jelent szálanként ültetni... a dobozban durván 1000 (!) szál volt az erôsen ragaszkodó zselében. Ti hogy kûzdöttétek le a zselészörnyet? Egy óra áztatás meg sem kottyant neki...
 
Majd egy tucat doboz parvula 30 részre bontva ültetése után azt hittem, már "mindent tudok". Na, a hétvégén, a zselés HC kapcsán lett fogalmam, hogy mit is jelent szálanként ültetni... a dobozban durván 1000 (!) szál volt az erôsen ragaszkodó zselében. Ti hogy kûzdöttétek le a zselészörnyet? Egy óra áztatás meg sem kottyant neki...

Ez a zselé picit keményebb, mint a Tropica féle. De a dobozból kiveszed zselével együtt és vagy folyóvíz alatt, vagy egy kis tálkában finoman lemosod. Épp most csináltam 10 dobozon :)
 
Na, ez a finoman lemosás, ami nem igazán ment egy óra áztatás után sem. Gyakorlatilag csipesszel kellett leszedegetni. :)

De hétvégén újabb próba 2 dobozzal. ;)
 
Na, ez a finoman lemosás, ami nem igazán ment egy óra áztatás után sem. Gyakorlatilag csipesszel kellett leszedegetni. :)

De hétvégén újabb próba 2 dobozzal. ;)

Aztatassal nem lazul a zsele ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Tudod LGA!
Szól - Gél állapot :whistle: és fordítva. Bár a HC megfőzve nem biztos, hogy annyira jó :rolleyes:. Bár, ha meglennének még a Mollyaid akkor lehet azok értékelnék :ROFLMAO:.
 
Szóval útközben voltam, áztatással nem érsz semmit. A zselé nem lazul fel, mert víz áll rajta. De folyóvíz alatt, vagy kézzel mosogatva leszedhető.
Érdemes kivenni a dobozból a zselével együtt és akár csapvíz alatt akár tálkában lemosogatni.

Még azt figyeltük meg, hogy melegre a zselé lazább lesz. Esetleg egy langyos vízben történő lemosás is jó lehet, ami még nem túl meleg a HC-nek. Bár ezt még sosem próbáltam.
 
Kipattintva lötyböltem a tálban - de most Elatine-nel próbálom majd, az bírja a meleget... ;)
 
Back
Oldal tetejére