• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új Green Aqua zselés növények

Evereka said:
hali,elatine nem elérhető a shopban,mikorra lesz ?​
Viktor válasza:) :Azt hiszem 1.5 het
Megcsinaltuk kulon a magyarorszagi engedelyeztetest egyedul az orszagban! Ha mar tema volt korabban. Igy forgalmazhatjuk es termeszthetjuk is.
 
Evereka said:
hali,elatine nem elérhető a shopban,mikorra lesz ?​
Viktor válasza:) :Azt hiszem 1.5 het
Megcsinaltuk kulon a magyarorszagi engedelyeztetest egyedul az orszagban! Ha mar tema volt korabban. Igy forgalmazhatjuk es termeszthetjuk is.

Lehet Nigro arra gondolt, hogy egyszerűen kiszedi a működő 90-es akiból. Nála semmi sem lehetetlen :)
 
A zselés parvula minit ugyan úgy kis csomókba szedve kell ültetni, mint a gyapotosat?
Azt értem, hogy a zselét tutira le kell takarítani róla, de a növényke akkor kb szálakra bomlik szét.
Tűhegyű csipesz és türelem? :)
 
A zselés parvula minit ugyan úgy kis csomókba szedve kell ültetni, mint a gyapotosat?
Azt értem, hogy a zselét tutira le kell takarítani róla, de a növényke akkor kb szálakra bomlik szét.
Tűhegyű csipesz és türelem? :)
Én kisebb csomókban ültettem. egy ilyen csokrot kb 8-10 részre szétszedve.
 
Az öt kis csomót még egyenként kb. 10-15 részre tudod szetszedni. Ha pedig már régóta van a zselében többször körbe nőtte a dobozt és azokat is elultetheted.
 
Utoljára módosított:
Az öt kis csomót meg egyenként kb. 10-15 részre tudod szetszedni. Ha pedig már régóta van a zsebében többször körbe nőtte a dobozt és azokat is elultetheted.
jogos én még nem GA-st ültettem. A GAs 5 csomóban van, szerintem ha 4be vágos akkor 20 csomó már jó. De ha kisebbre szeded akkor kifolyik a szemed, viszont előbb nő össze.
 
A zselés parvula minit ugyan úgy kis csomókba szedve kell ültetni, mint a gyapotosat?
Azt értem, hogy a zselét tutira le kell takarítani róla, de a növényke akkor kb szálakra bomlik szét.
Tűhegyű csipesz és türelem? :)
Jaja. Meg ami feljon majd netan, azt turelmesen visszaultet...
 
(y) 2-3-4 szálanként ültettem és nagyon hamar összenőtt kb.2-3 hét, nézd meg a naplóm
Szuper, anya új akváriuma lesz. Füvet rendelt, most ültethet. :D
Nem mérgezem víz alatti manadoba parvula ültetéssel, helyette DSM lesz.

Napló is lesz róla. :)
 
Ha nem szakmai titok, szeretném megkérdezni, hogy rendelkeztek e saját laborral, vagy külső céggel dolgoztattok? Közel állnak hozzám a növények és a labormunka is, így egy növényszaporító labor ideális munkahelynek tűnne számomra, ezért szeretnék némi infót erről. Sry az offért :)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére