• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Új Green Aqua zselés növények

Hi,
Elég ennyire szétszedni 1 doboznyi mennyiséget?

254c1d82-5ac1-9670.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zselés növényekből a következő időpontokban érkezik utánpótlás:

Glossostigma Elatinoides nov.15
Elatine Hydropiper nov.15
Hemianthus Calliticoides nov.15
Eleocharis Parvula nov.28
Marsilea Hirsuta nov.28
Alternanthera Reineckii Mini nov.22
Ammania sp. Bonsai dec.6
 
Holnap jönnek GA zselés növények. De most is vannak szépek. Pl Reinickii zselés egész finom. :) Meg a bonsai is (y)
 
És az melyik fajta belőle? Mert a webshopban nem látok semmilyet GA-sban.

Mini. Még annyira új hogy nem került fel. Folyamatosan bővítjük a zselés növények körét leginkább azért mert képtelenek vagyunk normális mennyiségben rendelni.
A múlt héten pl Tropica-nál egyetlen zselést sem küldtek minden le volt húzva rendelhetőről....

Feltoljuk a napokban, addig is aki a boltban jár már tud belőle csippenteni természetesen a 990Ft-os áron.
 
Méééégiscsak kellene egy kis költöztetést csinálni GA ügyileg.........mondjuk XIV., XV., XVI. kerület jó lenne nekem :D
Nigró is biztos örülne neki :censored:.
 
Hát igen :D ès aki busszal közlekedik az mèg rosszul is járt mert törökbálintra kiegèszítõ jegyet kell venni :s
 
Hát igen :D ès aki busszal közlekedik az mèg rosszul is járt mert törökbálintra kiegèszítõ jegyet kell venni :s

Off: még egyszer sem találkoztam ellenőrrel a 272-esen, pedig elég sokszor mentem vele 2 év alatt.
 
érdemes a dobozban tartani és "napoztatni" ? GA-án azt írták az egyik véleményben hogy 2-szer akkorák lettek a növények tőle.
 
Srácok ez a zselés miújság meddig áll el beültetés nélkül?

Legalább 1 hónapig.


Hacsak meg nem támadja a rontás. :(
Az egyik 7 nap után megfeküdt, a parvula jól van. Nem nyitottam ki, csak letettem őket az akvárium elé a fénybe.


Észrevétel: én azt hittem, hogy a doboztető hegesztve vagy legalábbis szorosabban van rögzítve, így lehet, hogy szállítás közben megnyomódott a doboz, lelevegősödött. Ezt már nem tudjuk meg.
 
Back
Oldal tetejére