• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

ugy tűnik hogy nekem az egyik naplomnál beállitottátok ti amit ezúton is köszönök :D
A garnisnál meg beraktam az első hozzászólásba azt a képet amit szerettem volna.

Viszont nagyon béna vagyok mert én még mindig nem találm ezt a linket a naplonál,ahol be lehetne állitani :(


HTC Desire S-ről küldve tapatalk 2-vel
 
ugy tűnik hogy nekem az egyik naplomnál beállitottátok ti amit ezúton is köszönök :D
A garnisnál meg beraktam az első hozzászólásba azt a képet amit szerettem volna.

Viszont nagyon béna vagyok mert én még mindig nem találm ezt a linket a naplonál,ahol be lehetne állitani :(


HTC Desire S-ről küldve tapatalk 2-vel

Lehet ez a fajta Topik szerkesztés csak moderátoroknak engedélyezett.
De ha működik az első bejegyzésbe pakolás, akkor használjuk ezt a jövőben.
 
Sziasztok!

Egyébbként a csoportos küldés nem működik pontal elválasztva 5 főig (ez van kiírva ha jól fordította a Google), lehet az volt a baj hogy a vesszőket pontokra javítottam?

A.ttila

Megtaláltam a problémára a választ (amely a kérdésben benne is volt)!
Nem pontal kell elválasztani, hanem az automatikus vesszőket kell meghagyni (ezt ha tudjátok javítsátok légyszíves)!
Így már működik!
Csak egynek veszi a csoportos küldést, ezért akár 100 beszélgetés is kezdeményezhető ( mondjuk 20 témában, 5-ösével)!


Más:
Nagyon jók a kis képek a naplók topicban, könnyebb beazonosítani így őket!

A.ttila
 
Gondolom ez a csoportos üzenetküldés miatt volt. Ilyenkor aki a csoporban van mindig kap értesítőt minden bejegyzésről. Az üzeneten kívül email értesítő is megy minden alkalommal.

Ezért fontos, hogy lehetőleg korlátozott legyen az, hogy egy beszélgetésbe hány embert hívhatsz meg és naponta mennyi beszélgetést kezdeményezhetsz stb.
Ez nem csak zavaró egy idő után, de le is terheli a gépet amikor egyszerre 20 beszélgetés folyik 5 emberrel csoportonként.

Monitorozzuk a rendszert és a terhelést, ha nagyon gebasz lenne szorítunk a szabályokon.

Kérek mindenkit, hogy a beszélgetést ésszel használja :)
 
Sziasztok!

A.Kavicsos email értesítőjéből elég sok az én postaládámban landolto_O
szerk. és a PM. is itt.

Bocsánat Zsuzsa nem tudtam hogy így működik a rendszer!

Ezek szerint mindenki látja a beszélgetést a résztvevők közül (a nem nekik címzett válaszokat is)?
Nem mintha valami titkos dologról eszmecserélnék, csak érdekel.

Köszönettel!

A.ttila
 
Nyitsz egy beszélgetést, ahova meghívsz max 5 embert. Ez az 5 ember onnantól mintha valóban beszélgetnél velük, minden bejegyzést látnak és megkapnak emailben.

Ha mindenki csak 1 bejegyzést ír vissza, az 5 email minden embernek. Ha többet értelemszerűen gyorsan növekszik a levelek száma.
Ha sok ilyen beszélgetést kezdeményezel, akkor azon kívül, hogy a privát üzikkel küzd a rendszer, menet közben több száz emailt küld ki ami sok esetben zavaró is lehet.

Ezért mindenképp javaslom inkább a fórum használatát és beleírod, hogy ha kérdés van privátozzanak a témában. Így szerintem mindenkinek jobb és a rendszert sem kell limitálni.
 
Sziasztok!

A Keresés... ráfeküdt az értesítések, beszélgetések felületre!
Ez csak nálam van így (el tudom valahogy mozdítani)?

Kicsit zavaró!

Köszönettel!

A.ttila

SEGÍTSÉG! NEM TUDOK MIATTA KILÉPNI!!!
 
Sziasztok!

A Keresés... ráfeküdt az értesítések, beszélgetések felületre!
Ez csak nálam van így (el tudom valahogy mozdítani)?

Kicsit zavaró!

Köszönettel!

A.ttila

SEGÍTSÉG! NEM TUDOK MIATTA KILÉPNI!!!

Szia, a probléma az lehet, hogy a képernyőd kis felbontáson fut.
Tegnap feltettem a felső menübe a naplókat, hogy gyorsban el lehessen érni. Így viszont az 1024 pixel széles képernyőn szétesik a jobb oldal.
Azt hittem nem lesz gond, manapság már olyan nagy felbontásban gépezünk stb, de akkor most levettem, hogy nálad se legyen gond.
 
Augusztust nem is kezdhetnénk jobban, mint egy bővített hangulatjel csomival :nailbiting::angelic:

Remélem használjátok majd növényfejek :lurking:.......:)
 
Ez itt micsoda?:poop:---- :D
Lehet ....,de lehet csokicsúcs is.
Eleinte nem tetszettek,de már meg sem tudok lenni nélkülük.
:joyful:
 
Azt hittem káprázik így korán reggel a szemem, hogy egy 3x akkora ablak ugrott fel. Nagyobbra nem lehetne venni a hangulatjeleket az ablakban? Én ezt szúrtam ki: :finger:
 
Annyi bajom van csak, hogy ha alul van a szöveg és lenyitom a listát, akkor egy része már nem fér rá a monitorra:geek:
 
Back
Oldal tetejére