• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Szia Viktor!

Bocsánat, csak én voltam (meghívókat küldtem az Akvakertész találkozóra, meg válaszoltam a válaszokra), semmi pánik!

Kicsit túlbuzgó voltam!

A.ttila

Szia, köszi a visszajelzést. Épp a logokat nézegettem, csak azt nem tudtam mitől van.
Viszont az eset arra jó volt, hogy rávilágítson egy hiányosságra, ami a régi motorban benne volt.

Ha egy spammer áttöri a reg védelmeket nem volt semmi korlát eddig. Most már ok.
 
Sziasztok!

Mégegyszer bocs!

Csak egy kérdés: ma már bejövőm sem lesz?

Egyébbként a csoportos küldés nem működik pontal elválasztva 5 főig (ez van kiírva ha jól fordította a Google), lehet az volt a baj hogy a vesszőket pontokra javítottam?

A.ttila
 
Hát ezt nem tudom. Mármint egyiket sem.:)
Remélem a bejövők azért továbbra is mennek majd.

Csoportos küldésben 5-ös limit van azt tudom. Az egyedin nem volt limit. Lehet egyedi beszélgetéseknek vette a rendszer.
 
Szia Viktor!

Az első kérdésre gyorsan kiderülhet a válasz!
Ha megkaptad a meghívóm, reagálj rá és pár perc múlva itt megírom hogy látok-e valamit!

Köszönettel!

A.ttila

Azóta ismét futott be kettő, így az rendben működik!
 
Köszi a visszajelzést. Akkor perfekt!

A limitálásért cserébe egy izgi funkciót pakolok fel hamarosan, ami szerintem mindenkinek nagyon hasznos lesz. (y)
 
Sziasztok!

Sziasztok!




Viszont nem kaptam róluk értesítést a gmail fiókomba.
Tehát valami mégis akad!

A.ttila

Végül a jelentés is megérkezett némi csúszással!

Mára elég is lesz !

Köszi a visszajelzést. Akkor perfekt!

A limitálásért cserébe egy izgi funkciót pakolok fel hamarosan, ami szerintem mindenkinek nagyon hasznos lesz. (y)

Viktor minden elismerésem!
Ennyi mindenre figyelni is nehéz lehet, nem hogy még korigálni a hibákat, meg még fejleszteni is közben!

A.ttila
 
Akkor ahogy ígértem kapott egy frissítést a fórum.

Az új funkció a KÖNYVJELZŐ, ami ahogy a neve is mutatja arra jó, hogy meg tudtok vele jelölni bejegyzéseket, amit szeretnétek eltenni magatoknak a későbbiekben. A Könyvjelző link minden bejegyzés alján szerepel. Katt rá és egy sereg új opció nyílik meg. Elteheted a fő navigációs sávodra, teheted mások számára láthatóvá, vagy csak simán beteszed a Könyvjelzőid közé...... amit egyébként a jobb felső PROFIL lenyílóban találtok meg.

Meg lehet jelölni bejegyzést és profil oldalt is.

A cél az volt, hogy a számotokra fontos infókat meg tudjátok jelölni. Így bármikor elő lehet venni egy értékes magyarázatot, infót, vagy egy piszokjó akváriumot, wabi tálat, vagy akármit. :)

Használjátok egészséggel (y)
 
Még 1 dolog. Amikor valamit megjelöltök Könyvjelzővel és beteszitek a gyorslinkbe, akkor megjelenik felül egy listában a menüben. Lesz egy Könyvjelző menü és ott listázódnak majd a szuperfontos 1 kattintással elérhető posztok. Szerintem hasznos. :)
 
Szia Viktor!

HELP!!!

Gond van!
Ma reggel is azt írja ki hogy elértem a napi limitet (már az első próbálkozásnál)!

Remélem nem osztja el a tegnapit 15-tel és csak akkor engedi újra ha már lejárt a napi limit (kb. 120 privátot küldtem tegnap a válaszokkal együtt), mert akkor kb. egy hét múlva tudok privát üzenetet küldeni (5 már így is megválaszolatlan)!

Köszönettel!

A.ttila
 
Szia Viktor!

HELP!!!

Gond van!
Ma reggel is azt írja ki hogy elértem a napi limitet (már az első próbálkozásnál)!

Remélem nem osztja el a tegnapit 15-tel és csak akkor engedi újra ha már lejárt a napi limit (kb. 120 privátot küldtem tegnap a válaszokkal együtt), mert akkor kb. egy hét múlva tudok privát üzenetet küldeni (5 már így is megválaszolatlan)!

Köszönettel!

A.ttila

Szia, lehet 24 órát számol nem éjféltől indul újra. Próbáld ki kicsit később és hahózz ha nem megy még mindig.
Felemeltem 20-ra a limitet, de kicsapni teljesen nem akarom.
 
nem törölni lehet, hanem "elhagyni/lezárni a beszélgetést". nyitsd meg az üzenetet, jobb felső sarokban van egy olyan hogy Leave Conversation.
Azzal tudod kvázi törölni.
De ha esetleg nem tudsz válaszolni valaki üzenetére az azért is lehet, mert véletlenül lezárta azt így nem lehet választ küldeni rá.
 
nem törölni lehet, hanem "elhagyni/lezárni a beszélgetést". nyitsd meg az üzenetet, jobb felső sarokban van egy olyan hogy Leave Conversation.
Azzal tudod kvázi törölni.
De ha esetleg nem tudsz válaszolni valaki üzenetére az azért is lehet, mert véletlenül lezárta azt így nem lehet választ küldeni rá.

Közben magyarítottam, szóval Belszélgetés befejezése.
Időnként van egy Beszélgetés szerkesztése link is. Itt is le tudod zárni.

Kifejezett törlés nincs, mivel ezek beszélgetés folyamok résztvevőkkel. Nem privát üzenetek.
Ezért van csak beszélgetés elhagyása/befejezése.
 
Lehetséges,hogy azért tűnt úgy ,hogy nem tudok küldeni,mert nem láttam megjelenni a hsz-t.
Aztán láttam,hogy van még egy oldal.
Köszi egyébként!
 
Back
Oldal tetejére