• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Third dream

Helyzetjelentés.
Alga a köveken fákon, nem vészes.
Sziámialgázók lassan vágó súlyban 😆.
Rotalát hetente kell nyírni. Gyep elkezdett végre megindulni sűrűsödni.
Íme:
20220218_191155.jpg
Egy kis plusz szín, ARM kellene még de lusta voltam boltba menni. 🙃😁
 
Sikerült elmennem a GA ba.
Sok kis apróság került a kosárba, algakaparó fej, előszűrő szivacsszett, tasak a purigenhez, és sok más hasonló.
Plusz egy élőkarácsonyi Chihiros wrgb 2 lámpa 😁. Bár meglepően tapasztalom, hogy a látvány eredmény olyan mint a saját DIY lámpám. Persze jobb de nem nagyságrendekkel.
Továbbá szomorúan tapasztaltam hogy megszünt a dragonwood amivel az bővítést csinalni akartam, viszont pozitív hogy azért mert sok panasz volt rá hogy nagyon oldódik a vízben és algásodást okoz. Így viszont egy relytéjjel kevesebb, mert a BBA val mindig szenvedtem és dogok is még úgy látszik egy kicsit.
Most csak a bontás közbeni mocsarat fotóztam le. Majd szerintem ha kész és letisztul is osztok meg az eredményröl képet.
20221104_165648.jpg
 
Sikerült elmennem a GA ba.
Sok kis apróság került a kosárba, algakaparó fej, előszűrő szivacsszett, tasak a purigenhez, és sok más hasonló.
Plusz egy élőkarácsonyi Chihiros wrgb 2 lámpa 😁. Bár meglepően tapasztalom, hogy a látvány eredmény olyan mint a saját DIY lámpám. Persze jobb de nem nagyságrendekkel.
Továbbá szomorúan tapasztaltam hogy megszünt a dragonwood amivel az bővítést csinalni akartam, viszont pozitív hogy azért mert sok panasz volt rá hogy nagyon oldódik a vízben és algásodást okoz. Így viszont egy relytéjjel kevesebb, mert a BBA val mindig szenvedtem és dogok is még úgy látszik egy kicsit.
Most csak a bontás közbeni mocsarat fotóztam le. Majd szerintem ha kész és letisztul is osztok meg az eredményröl képet.
View attachment 170788

Ha már ott jártál, vehettél volna valami ilyesmit is és akkor más lenne a kép. ;)
https://greenaqua.hu/hu/jbl-proclean-aquaex-20-45.html
 
Ja igen. A lényeg a poén lemaradt. A páromat kérdeztem hogy átvette e a csomagot... de ő nem vett át semmit. Megnéztem az értesítőt... idézek: a futárunkkal történő egyeztetést követően alternatív helyre kézbesítettük (kertbe).
Hogy ez mit jelent. Az üveg szettet bedobták a fűre...😅
 
Ja igen. A lényeg a poén lemaradt. A páromat kérdeztem hogy átvette e a csomagot... de ő nem vett át semmit. Megnéztem az értesítőt... idézek: a futárunkkal történő egyeztetést követően alternatív helyre kézbesítettük (kertbe).
Hogy ez mit jelent. Az üveg szettet bedobták a fűre...😅
Na ezért veszem át utánvéttel. Nincs módja alternatívkodni. 😉
 
Ja igen. A lényeg a poén lemaradt. A páromat kérdeztem hogy átvette e a csomagot... de ő nem vett át semmit. Megnéztem az értesítőt... idézek: a futárunkkal történő egyeztetést követően alternatív helyre kézbesítettük (kertbe).
Hogy ez mit jelent. Az üveg szettet bedobták a fűre...😅
A tanulság lemaradt: melyik volt ez a cég?
 
Nem szeretném megnevezni céget. Mérnök vagyok. 1 mérés nem mérés. Ők először hoztak nekem csomagot. Az utánvét nem jatszott mert nem vagyok büszke hogy nem a hazai gazdaságot tolom de kelrtről messziről jött a csomag és ott nincs ilyen lehetőség.
Én is mérnök vagyok. Egy mérést sosem szabad megismételni, mert az eltérő eredmény miatt, nem lehet tudni, hogy melyik volt a jó mérés? :)
 
Back
Oldal tetejére