• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Third dream

Mai nap @VMihály felajánlásával bekerult még egy kis rotala Hra es Ludwigia sup.red. növények növögetnek. Fényen emeltem egy kicsit. Az új talaj miatt szerintem egy kis GSA megjelent, de szerintem egy kis PO4 segitségével és ha beindulnak a növények majd elmúlik.
Így állunk.
Ja és imádom a felszínleszívós üveg kifolyót. Féltem tőle de sokkal szebb az akvárium, hogy nincs benne egy fekete vezetékes leszívó...
20221121_182902.jpg20221121_182850.jpg20221121_182840.jpg
 
Hát erre most nem jutott idő 😁.sajnos a bográcsban voltak olyan szépségek akik most mát más célt szolgálnak. Most azokra kellett fókuszálni 😅.
 
Nagyon boldog születésnapot! Időt és pénzt a szalodárium 2.0-hoz is.🍾🎂🥳
Nagyon Szépen köszönöm a köszöntést. Jelenleg Rezsi csökkentés elvitte a 2.0-t. De nincs kizárva hogy majd egyszer a nagy 160 liter éled újra ilyen formában 😊.
 
Nem vettem észre hogy sárgul. Nem a legdúsabb de nem is tápozom most túl szegényeket.
A vörösre azért mind a telefon mind a lámpa rájátszik 😄. Előben ebnyire nem piros.
Hát őszinte leszek a növényekkel. Imádom ezt a hobbit de képtelen vagyok jól megjegyezni a neveket 😅.
10-12 biztos.
Lenne meg benne hely pakolnék még bele ennyit 😁.
 
Back
Oldal tetejére