• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás The Shrimp Garden

A meglévő led lámpára került még 2db ledsor Ha jól számoltam akkor most 1w/liter:)

A világítás:

DSCF2375.JPG
 
Mindjárt írják, hogy ki fog rohadni... Nekem fél éve megvan, bár nem egy szépség, meg eléggé vegetál, de eléldegél. Hátha neked is megmarad :D
 
ophoigon kyoto vagy hasonló mocsári növénynek nézem..Elvileg egy fél évet bír viz alatt aztán elfogy. Vedd ki szerintem...de azért várjál valami növényszakit hátha tévedek .
Egyébként az aki szépül...
kac

szerk.: na akkor jólgondoltam, nekem is sokáig megvolt, csak aztán eltűnt
 
A Bonsai nem sokat nőt a képeken is látszik hogy csomóban ültettem a bonsait. hogy jobban fejlődjön szétszedjem szálakra és úgy ültessem?
 
A Bonsai nem sokat nőt a képeken is látszik hogy csomóban ültettem a bonsait. hogy jobban fejlődjön szétszedjem szálakra és úgy ültessem?

Nem kell szétszedni! Ha nekilódul akkor ott egy orbitális áthatolhatatlan bonsai erdő lesz! Máshol van a hiba ,hogy nem nő :)
 
Gratulálok!

Kíváncsi voltam melyik bukkan fel hamarabb ez vagy a bloody mary.
Elárulod honnan szerezted őket?
Remélem remekül fogják érezni magukat nálad.;)
Várom a képeket!
 
Lementem hídba mikor belinkelted Éva oldalát.:eek: Eddig úgy tudtam, hogy Ő csak blue welveteket tenyészt.
A képen nagyon szép kékek a rákok, és Ő is küzd a fotozással :oops:.
Szentgyo írása alapján a blue welvetet amolyan erős blue jellynek gondoltam míg a blue dreamet kék sakurának.
Fene ezekbe az elnevezésekbe, muszáj lesz lemennem megnézni Őket.:wideyed:
Remélem lassan válaszol...

Sok sikert hozzájuk! A végén még kedvet kapok, és halak helyett megint garnélát veszek:whistle:.
Asszony meg kinyír.

bocsi az offért, csak nagyon meglepődtem
 
Back
Oldal tetejére