• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás The Shrimp Garden

manusz123

Kertész szaki
DSCF2437.JPG


Indítás:Még nem indult el

Akvárium:
50l (60x28x30)

Világíttás:
Led lámpa 12-21-óráig

Szűrő:
Atman At-3335

Fűtő:
Happet AquaT 75w

Talaj:
Aquatic Nature Pro-Soil 8l

Co2:

Nagynyomású,Szénsav reduktor,Festo mágnesszelep,Festo Tűszelep

Táp:
Easy Carbo napi 1ml,
Green Aqua Micro,Macro napi 2ml
JBL Ferropol heti 5ml

Dekoráció:
Nincs

Növények:
 
Utoljára módosított moderátor által:
Növények:
Eleocharis parvula mini
Ammania Sp. Bonsai
Alternanthera reineckii Mini
Myriophyllum Matogrossense
 
Szia!

Szépen indul a dolog! Milyen garnélák otthona lesz?
Nálam a garnélák nagyon szeretik a Parvula gyepet, úgyhogy ez egy jó választás.
 
Tigrisek nekem is nagyon tetszenek.. Főleg a Light Blue Tigerek, de mivel itt elég kemény a víz, ez még várat magára..
 
Inkább sima tigris mert azt olvastam hogy a Blue tigrisek kényesek.Nálam a csapvíz keménysége 11 a ph-ja 7,6
 
Szerintem a világításod elég kevés lesz ezekhez a növényekhez. Legalább 1300-1700 lumennel kéne őket megvilágítanod.
 
Szerintem elég lessz ezekhez a növényekhez mert jobban világít mint a fénycső és 72 ledes,120-fok világítási szögben világítanak a ledek.
 
Reméljük igazad lesz! Én csak abból indultam ki, hogy nálam egy 400 lumenes led spot van egy wabi tál felett, de még így is kevés neki a fény. :)
 
szia jo lesz ez. remélem hamar beérnek a kis csomók:) azt vettem észre hogy a bonsai a kezdeti időszakban nehezen talál magára, legalábbis nálam is ez volt, de nem csak levelet váltott, hanem ki is pusztult.azóta nem próbálkoztam vele.. sok sikert az akihoz...
 
szia jo lesz ez. remélem hamar beérnek a kis csomók:) azt vettem észre hogy a bonsai a kezdeti időszakban nehezen talál magára, legalábbis nálam is ez volt, de nem csak levelet váltott, hanem ki is pusztult.azóta nem próbálkoztam vele.. sok sikert az akihoz...

Szia!
Köszönöm,reméllem hogy azért nem pusztul ki.
 
Back
Oldal tetejére