• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Green Manalishi (with the two-pronged root)

Másik naplómban reményed fejezted ki barátom, hogy a magázódás nem fog elterjedni a fórumon... jelzem, nem fog :)

S ha megengeded, és nem haragszol, én azt remélem ez a fajta hangnem sem...
ne haragudj, viccelni próbáltam, visszavonom. A lényeg, hogy tényleg kiváncsi vagyok.
 
Nincs harag, haladjunk... őszintén komoly fejtörést okoz az a fránya hangyász ... (n)

ui: télleg vegyé' kolibrihalat szerintem... nem bosszúból javasoltam :ROFLMAO:
 
Szép fokozatosan pótolom a lemaradásom a naplókat illetően... sajnálom Ozzy az akváriumot, hogy szét kellett kapnod, cserébe így kiélhetted a kreativitásod. :sneaky: A véleményem hasonló nekem is, a jobb oldalon kiálló faággal kéne vmit kezdeni, illetve így elég zsúfolt az egész, sajna. Az elrendezés viszont tetszik. :)
 
a jobb oldalon kiálló faággal kéne vmit kezdeni, illetve így elég zsúfolt az egész, sajna

Köszi Stevo!
Dolgozom az ügyön... azt még senki sem mondta ugyan (gondolom kíméletből :D) ,
de sikerült legalább két párhuzamosan futó gyökérpárt is beinstallálni az aksiba...
szerintem ha direkt ilyet szerettem volna, nem jött volna össze :ROFLMAO:
 
Jó estét, a Nap Süssön Rátok (y)

Aardwark Redmoor kollegát kiköltöztettem, véletlenül volt itthon egy kis HC, meg litorella... úgyhogy ez van :whistle:

vauuu pedál, torzító, nagy terpesz, lökjétek.... :ROFLMAO::devil:

18227821_98cce7349f80420d706bb0913a775ac2_l.jpg


18227825_ac415edbe3ec433cd11453b1a464fef3_l.jpg


18227823_1fe33693c5a44c53198c63811533c9ab_xl.jpg
 
szuper lett, nagyon klassz ez a meggy gyökér, és így már látszik is!

köszönöm :giggle: a hangyász kijött simán... csak kétszer harapott a kezembe :ROFLMAO:

úgy tűnik a talajtámasztás megfelelőre sikerült, nem csúszott rá a partoldal a parvulákokra...

a HC-re kíváncsi leszek mire megy élesztős vagy harangos CO2 mellett, low-tech belső szűréssel...

ha gáz lesz, akkor marsilea költözik a helyére szerintem...
 
Azt kell mondjam, hogy tényleg jobb lett így a hangyász nélkül.:( Jó kis dzsungellel indítottad!(y)

A meggyfán viszont csodálkozom, hogy bírja az akváriumot. Még a régi kertünkben vágtam ki meggyfát és cseresznyét is, abban a környezetben pár év alatt brutális korhadásnak indultak.
 
Szia Zsolt!

A második verzió sokkal jobb ("A kevesebb néha több!")!
Viszont jobban a talajig érhetne legalább néhány gyökér (vagy a talaj alacsony, vagy a gyökér van magasan).

Az üdvözlő jelmondatod már ránk férne:)!

Jó lesz ez a medanszie!

A.ttila
 
'stét Mindenkinek! :)

A mai vízcserénél, hirtelen ötlettől vezérelve a fa mögötti 'needle leaf'-et bolbitisre cseréltem....

nekem jobban tetszik így, de lehet szavazni... meg savazni :D

needle vagy bolbi? bolbi vagy needle? nem emeltdíjas... :ROFLMAO:

18276617_3044c83db076abc83520f38baf7ebfe7_l.jpg


18276619_7d8ae7a51509f82a24397c33c53be4bc_m.jpg
 
Szerintem mindkettő jó, de mindegyik folyamatos és erőteljes regulázást kíván.
Egyébként engem felesleges kérdezni:D Nyilván needle :cool:
 
Back
Oldal tetejére