• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Green Manalishi (with the two-pronged root)

pl 150 forintért kapható levegőcső-elzáró csappal.
ez is ozzy ötlete, én csak nyúltam. :)
 
Nem akarok nagyon OFF lenni de ha megvenném a többi tápot (welnes csomag) ezen szerkezet nélkül is el mennének a növények ? mert 2 re egyszerre nincs keret sajnos a többi tétel miatt :(
 
a harang külön elő szokott fordulni használtban is, igen olcsón - én épp tegnap boltoltam egy második darabot :)
szóval nézelődni kell.
 
Ó értem :D hmhm megy a vacilálás hogy mi legyen nekem még de neked tényleg nagyon bejött a cucc! mivel töltöd ujra amúgy? (y)

Nekem eddig a legkíméletesebb co2 cuccom a harangos volt. Nagyi habszifonjára rá lehet lágyítani a szilikon csövet némi családi győzködés után, így költsége konvergál a nullához. Gyakorlatilag az althernanteratól a sessiflora-ig minden medium és még néhány advanced növény is eléldegélt vele, és soha nem volt ecset parám. Most bezzeg mágneszelep van, több co2, több világítás, több táp, és több nyírás, aminek eredője az, hogy most drágábban üzemeltetem ugyanazt az akváriumot, sokkal több időt kell vele pepecselni, nyírni, és baromi érzékeny az egyensúly a nagy fényerő miatt. Mindezt csak azért, mert türelmetlen az ember.

Na jó, patroncsere után néha kilőtte a vizet a nyomás a harangosból, olyankor 1,5 éves lányom kicsit csodálkozva totyogta körbe a tócsában áldogáló apát, de szerintem már nincsenek illúziói velem kapcsolatban :)
 
HAC 2013 Nr. 5. :) Köszönöm mindenkinek, a segítséget, kritikát, tanácsokat.. ahonnan indultam... (n):facepalm: s most eddig jutott... van hibája nem kevés, azért én büszke vagyok rá :happy:

táptalaj lemerülőben. lassacskán átépül szegény... jobbat szeretnék csinálni mindenképp :D
 
Stét' Szaktársak! Szomorú szívvel közlöm minden érintettel, hogy a Green Manalishi ma atomjaira hullik. Búcsúbeszéd fentebb olvasható :cry:

Ma este szétkapom, s holnap valami új indul. Vázlatos elképzelés fejben megvan, köves-fás, részletgazdagabb scape-t tervezek, s kérnék egy kis interaktivitást:

akinek e stílusban s méretben (30x30x35) van kedvenc akváriuma, tiszteljen meg, s dobjon fel róla képet ide segítségképpen, hátha segítséget nyújt az alkotás ihletett fázisában :artist:

Köszönet előre is.... nah, elő a vedrekkel....
 
Nos, a Manalishi elmúlt, szaktársak.

S mivel túlzott interaktiviti nem volt terv ügyileg, s egyébként is ... azt építek, amit akarok :penguin: :ROFLMAO:

Savazni majd többen jöttök úgy is... Én is így szoktam :D

Amint lehetőség adódik, kérnék egy tisztelt moderátorot, helyezze át eme naplót a "Befejezett" rovatba.

Jóccakát :)
 
Back
Oldal tetejére