• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Art of the planted Aquarium 2013 - Hannover

Sziasztok!

a levágott darabot odaragasztották az akvárium oldalához

Igen!

ahogy az elmult par honapban elnezem Olivert, kezdenek neki elmenni otthonrol :) en a hobbitosnal mar kicsit kiakadtam, de ez a sarkanyos betette a kaput.

Oliver mindig is különc volt aki szeret egész mást (leginkább meghökkentőt, feltűnőt) csinálni az akváriumon belül!
Nekem pont ez tetszik benne, hogy kerüli a sablonokat!

A.ttila
 
Idén sajnos nem jutottam el az eseményre. Ha tudtam volna hogy Szentgyo is kinn lesz akkor lehet máshogy szervezem. Kár. Ahogy látom az akvárium minősége hozza a tavai formát. Remélem kerülnek még elő képek a neten.
 
Az XL kategória nyertesei.... 1 napos akváriumokról beszélünk ... na jó kis trükkel.

45484_553142008043689_2018070829_n.jpg
 
Sziasztok!

Ha csak leengedték és odavitték is nagyon komolyak!
Évről-évre egyre elképesztőbb akváriumokat lehet látni!
A nagyoknál nem is tudnék sorrendet felállítani!
A nanóknál az egyes és hetes (aki a nagyok harmadik helyezett medencéjét csinálta) is nagyon ötletes!

A.ttila
 
A nano 1. hely zseniális! Persze a többi is nagyon ott van, de rég láttam ilyen jól sikerült sziklás nanot, mint ez. Ráadásul hölgy készítette az akit. :)
 
:) betegnek biztosan beteg. csak meg kell tanulnunk elválasztani a "show" részét (hisz el kell adnia magát) és a szakértő részét. valakinek ez jön be valakinek az. nekem a szakértős rész jobban tetszik...
 
Back
Oldal tetejére