• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Takashi Amano Hannoverben 2012 január 28-án

Nigro said:
agyműtétet én sem tudnék közvetíteni még magyarul sem! :roll:

Nem nézel elég dr. House-t :D. Én legtöbbször Lupus-ra gyanakszom... :geek: :lol:

A distális lebeny elülső részén? :geek:
 
bitumen said:
Erről a tolmács dologról annyi, hogy céges szinten néha én is belefutok ilyesmibe. Mi azt csináljuk, hogy (legalább) egy nappal előtte elhívjuk a tolmácsot, hogy elmondjuk neki, hogy miről fogunk beszélni és mik lesznek a "szakszavak", melyeket a külföldi prezentáló használni fog és azoknak mik a magyar megfelelőik. Szerintem a tolmácsot abszolút nem készítették fel... Azért GERONIMO lehetett neki is, mert odamész, mint a piros ász és "fordítsad vazzeg"... agyműtétet én sem tudnék közvetíteni még magyarul sem! :roll:

Ez alap. A tolmácsaimat el sem engedem, ha nem kaptak előtte a témához anyagot.
Mondjuk az is alap, hogy ismerik legalább azt a két nyelvet, amiről/amire tolmácsolnak....
 
Örülök hogy tetszett a kis beszámoló. Természetesen hatalmas élmény volt. Egyáltalán nem bántuk meg hogy elmentünk. Ha lesz alkalmam még hasonló rendezvényre eljutni, feltétlenül beszámolok róla. Bár egy ideig ilyen nagy név mint Amano biztos nem jön errefelé sajnos... :(
 
Back
Oldal tetejére