• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TerraPlaza Budapest Február 12

Y-not!? said:
Hát fiúk! Beszarás jó volt a kiállítás :D
Le a kalappal a GA-s srácok előtt :thumbup: Nigro interaktív talkshow-ja, Key és Viktor akváriuma, Schruz Wabi előadása.... :clap: :clap: :clap:
Minden elismerésem, azt hiszem ha azt mondom megérte a belépő, nem mondtam semmit :D :D

Íme pár pillanatkép amit lőttem:

Terraplaza1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Terraplaza2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Szerintem jönnek még sokkal jobb képek is, voltak még komolyabb fotósok és ha jól láttam vidi is készült :D

Jah igen, nehogy elfelejtsem, Svarci párja felvetette milyen lenne ha a fórumtagok kitűznék a nevüket! Következő alkalommal adnám :mrgreen:

A legprofibb stand volt a Geen Aqua-é :thumbup: Egyedülálló és klasszisokkal megelőzitek a hazai akvarisztika képviselőit :clap:
Nagyon jó ötlet volt az akváriumok berendezése,jó pár embernek bepillantást engedtetek a nature akváriumok világába és kézzel fogható praktikákat adtatok át ;)
Tényleg jó ötlet volt a Páromtól a Nick neves tábla kitűzése,talán így könnyebben beszédbe elegyednének a virtuális eszmecserék lebonyolítói a valóságban is ;)
Én is csak találgattam egy-egy arc mögött megbúvó nick nevet :?
Összességében szuper volt,ja és Nigró játékos műsorvezetése mosolyt csalt jó pár ember arcára :D
Gratulálok a GA standjának :clap: :clap:
 
Kösz a beszámolót, és a képeket. Jó lehetett, nekem kicsit kiesik de jövőre lehet megnézem. Kedvet csináltatok hozzá . :)

üdv: l
 
Tényleg szuper volt, a berendezés nagyon tetszett, kár hogy az elejéről lemaradtam, így is rengeteg hasznos információt hallottam. Szép volt Srácok!
 
Én voltam én és nem tudom már, hogy kikkel beszéltem, de örülök, hogy találkoztunk. :wave:
 
Páromnak leesett az álla a GA standtól és a srácok profizmusától. :) 1értelműen Ti voltatok a legjobbak. Eddig csak furcsán nézett amikor áradoztam a GA boltról, most már Ő noszogat, h mikor viszem el a boltba. :D És köszönöm srácok nektek, mert megértette miért kell beruházni a drága CO2 rendszerre. ;)

Küldve az én GT-I9100-emről Tapatalk használatával.
 
Én csak két iPhoneos képpel tudok hozzájárulni a vizuális megjelenésünkről. Ezt is önző módon fogom tenni: :twisted:

IMG_0031.jpg

IMG_0032.jpg


Long live GA!
 
Köszönjük mindenkinek aki ellátogatott és feladta a nyugis családi vasárnapját, hogy kijöjjön a Terrára. :thumbup:
Rengeteg fórumos, fórumon kívüli és az akvarisztika minden bugyrából érkező baráttal találkoztunk, úgyhogy tényleg szuper volt. :clap:

A szimultánt ezúttal Keymaker (Balázs) nyerte. :twisted: ;) Az akváriumát sokan megcsodálhatták. ;)
--- engem már a legelején megátkozott, hogy a Do!Aqua for beginners matricát nyomta az akimra :lol:

Nekem egy tanulság volt, hogy előnevelt rotala ide vagy oda, az ilyen layoutokhoz mégjobb előkészület kell növény szinten, ha a végén elsőre jól szeretnénk megjelenni.

A két akváriumot egyébként bevittük a GA-ba. Ha a holnapi kicsomagolás után is bíztató képet mutat, akkor lehet megmentjük őket és kicsit részei lehetnek a galériának. :angel:

Egyvalamit viszont mindenképp szeretnék megemlíteni. Nekünk a Terra mostanában leginkább a közönségtalálkozóról és a barátságokról szól. Szerencsére a hobbit egyre szélesebb körben sikerül megismertetni, ami a hobbi jövője szemponjából egyáltalán nem mellékes. Sok fiatal, rengeteg családos ember érdeklődik, sokan olyanok, akik nem feltétlenül szeretnének akvarizálni, de megfogja őket a hobbi szépsége...

És hát a barátságok. Említhetném azokat, akik velünk dolgoztak az eseményen, nélkületek a GA stand sem lenne az, amiről fent áradoznak sokan. Rengeteg segítség van a kiállításaink mögött és ezt nélkületek nem tudnánk végigcsinálni. A mai eseményen Katona Jani, Schruz, Orpheus, Dani, Halas Petya, Cecska, Meli, Dóri, Brúnó, Key, Nigro és jómagam próbáltuk tartani a frontot. És az egészben az a legmeghatóbb, hogy legtöbben azonnal kérés nélkül jöttök segíteni, ha ilyen esemény van. Köszi nektek. :clap:

És ha a barátságokról van szó, egy pacsizás, néhány szó Pasával, Szentgyő Pistivel, Labirint, Kornél a Trópusból, rengeteg külföldi ismerős arc, kereskedők közötti barátságok stb. Ezek a dolgok adnak energiát, hogy romjainkból a következő eseményre is összeszedjük magunkat.

Schruz Andris wabi őrületei rengeteg embernek jöttek be és ahogy hallottam az előadás is nagyon sikeres volt. Megint valami, amivel meg lehet szerettetni a növényezést sok emberrel. :thumbup:

Most ugyan hulla vagyok és holnap még a rengeteg dobozt valahogy el kell tüntetnünk a boltból, de megint egy jó nap volt.

Köszi mindenkinek aki eljött és aki ott volt velünk :thumbup: :angel:
 
Szerintem mondhatom mindenféle elfogultság nélkül,hogy messze az egyik legösszeszedettebb stand volt a Tiétek,ha nem a leg!Megadtátok a módját! :clap:
Le a kalappal az aki építéses,konferálós triónak és a többieknek is!Csak így tovább! :mrgreen:
 
Grat innen nektek a messzi vidékről :) Az időjárás és a MÁV miatt nem mertem bevállalni, de a képek alapján ismét fullosat sikerült összehozni. Gratulálok hozzá :)
 
viktorlantos said:
És hát a barátságok. Említhetném azokat, akik velünk dolgoztak az eseményen, nélkületek a GA stand sem lenne az, amiről fent áradoznak sokan. Rengeteg segítség van a kiállításaink mögött és ezt nélkületek nem tudnánk végigcsinálni. A mai eseményen Katona Jani, Schruz, Orpheus, Dani, Halas Petya, Cecska, Meli, Dóri, Brúnó, Key, Nigro és jómagam próbáltuk tartani a frontot. És az egészben az a legmeghatóbb, hogy legtöbben azonnal kérés nélkül jöttök segíteni, ha ilyen esemény van. Köszi nektek. :clap:
:thumbup: :angel:

Így leírva meglepő, hogy ennyien voltunk, pedig többször úgy éreztem, hogy 3 ember még simán jöhetne, mert annyi volt az érdeklődő és a kérdés, hogy nem bírtuk. Remélem mindenkivel sikerült váltani néhány szót és válaszolni a kérdésére.

A többiről holnap, most én is hulla vagyok. ;) Jóéjt.
 
Pár telós kép tegnapról:

1.jpg


Terraplaza%2520039.JPG


Terraplaza%2520035.JPG


Terraplaza%2520034.JPG


Terraplaza%2520033.JPG


Terraplaza%2520032.JPG


Terraplaza%2520030.JPG


Terraplaza%2520029.JPG


15.jpg


13.jpg


12.jpg


11.jpg


10.jpg


9.jpg


8.jpg


7.jpg


6.jpg


5.jpg


4.jpg


2.jpg


3.jpg


Mindenkinek nagyon köszi, hogy kijöttetek. Igyekeztünk mindent megtenni, hogy ismét valamit hozzátegyünk a rendezvényhez. Talán a hideg miatt, de kicsit szellősebben voltunk mint tavaly. A bejutással sem volt semmi gond. Ahogy elnéztem, mindenkinek sikerült valami vásárfiát beszereznie ;)
Aki pedig felénk járt, az nem úszta meg egy kis dumcsizás nélkül ... ki a mikrofonba... ki anélkül :D
Remélem jól éreztétek magatokat. :wave:
 
Sziasztok!

Valóban jó hangulatú volt ez a TerraPlaza!
Jó volt a szervezés, Kárpáthegyi Péter (ügyvezető) tényleg mindenkire odafigyel!
Talán a kissebb tömegnek, vagy az egyre jobban összeszokó társaságnak köszönhetően kezd az aulában családias légkör kialakulni (vagy mert Édesanyám is elkísért)!

Nekem is jó volt látni a régi ismerősöket, de több fórumozóval találkoztam most először!
A legkisseb bemutató akváriumba beraktam az avataromban szereplő kavicsot, ami alapján többen beazonosítottak.

Nigrónak köszönhetően, adhattam egy rövid interjút a stílusomról mikrofonon keresztül - utólag is köszönöm!
A Srácok és Leányok egész nap iszonyatos tempóban pörögtek!
Nagyon szépek lettek a frissen berendezett akváriumok!
Andris (schruz) táljai, és emers akváriuma pedig lenyűgöző, főleg ami a fórumon keresztül nem jöhet át - az apró virágok illata!

Kevesebb kaviccsal és akváriummal készültem, így jobban tudtam koncentrálni az érdeklődőkre és több energiám maradt a kiállítókkal, kereskedőkkel is eszmecserére!

Viszont nem vittem fényképező gépet, ezért arra kérem a forumozó társaimat, hogy legyenek szívesek egy pár képet feltölteni a kiállított akváriumaimról a viewtopic.php?f=9&t=1972&start=20 oldalra!
Köszönöm!

Remélem ősszel ismét többetekkel találkozhatok (vagy talán hamarabb is- 100 éves a magyarországi Akvarisztika, nagyszabású jubileumi program készülődik)!


A.ttila
 
Én nagyon készültem, hogy kimegyek, már a fényképező is készenlétbe volt helyezve, mikor sajnos a munka közbeszólt az utolsó pillanatban. :cry:
Viszont pont most olvasom az előttem szóló Kavicsos kollégától (jó, ez részemről nagyképűség volt, mert én sehol se vagyok hozzátok képest), hogy ősszel is lesz hasonló rendezvény. Akkor igyekszem ott lenni.
 
Sziasztok én is készítettem pár képet.

100_1461.JPG


100_1453.JPG


100_1456.JPG


100_1458.JPG


100_1465.JPG


100_1466.JPG


100_1471.JPG


100_1484.JPG


100_1476.JPG


100_1497.JPG


100_1492.JPG


100_1491.JPG


100_1513.JPG


Valamint készítettem egy videót is a Vabi-Kusa előadásról, de csak fényképezővel, és problémás körülmények között. :oops:
Ha van rá igény, és ha Tündik András is hozzájárul.
 
Szuper fotók! :thumbup:
Szerintem Andris is örülne a videónak, mi meg pláne, akik nem voltunk ott az előadáson. :)
 
Back
Oldal tetejére