• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TerraPlaza Budapest Február 12

Dyin

Tapasztalt kertész
TerraPlaza 6 - 2012. február 12.

Akvárium magazinban olvastam róla, így akadtam rá teljesen véletlenül annak ellenére, hogy az esemény rendszeresen azon épületben kerül megrendezésre, ahová csaknem napi szinten járok. :thumbup:

TerraPlaza 6

TP_vol6.jpg


Pedig gondoltam is rá, hogy milyen nagyszerű lenne néha napján egy ilyen esemény és előadássorozat. :wtf:
5-öt lekéstem?

A rendezvényen belül nyitva áll az ELTE Biológiai és Őslénytani Kiállítása és Történeti Ásvány- és Kőzettára, melyekben az egyetem kutatói óránként tartanak idegenvezetést a TerraPlaza látogatói számára.

Oda engem be sem engedtek az 5 év alatt. :)
 
TP_vol6.jpg


Előadások

12:00 A jövő szűrése, a hatékony szűrés „gyökerei” Rónaszéki Péter
12:30 Akváriumi és terráriumi növények Molnár Bálint, Moliflóra
13:00 Akvakertész verseny 2011. (HAC) összefoglalója Néder Attila
13:15 Így készült… az 1. helyezett akvárium bemutatása Bőhler Krisztián
13:30 Genetikai alapok Ágoston Erika
14:00 Garra rufa Spa. Szilágyi László

TerraPlaza Weboldal
 
Az előadásokról legyetek szívesek videó felvételt készíteni, és itt a fórumon linkelni, mert én sajnos családi okok miatt 99%-os valószínűséggel nem lehetek jelen a rendezvényen.
Mindenkinek szép időjárást, és kellemes időtöltést kívánok ezúton is. :wave:
 
13:00 Akvakertész verseny 2011. (HAC) összefoglalója Néder Attila

Annyit biztosan tudok, hogy ez a program változik. ;)
Az új program:
13:00 Wabi kusa titkok - Tündik András (Schruz)
:wave:
 
Nigro said:
13:00 Akvakertész verseny 2011. (HAC) összefoglalója Néder Attila

Annyit biztosan tudok, hogy ez a program változik. ;)
Az új program:
13:00 Wabi kusa titkok - Tündik András (Schruz)
:wave:

Hoppá. Arra vevő vagyok. Még egy ok, hogy menjek... Mit lehet, tudni, az előző években hogyan voltak ezek az előadások (úgy értem, egy teremben voltak-e)?Csak mert jó lenne, ha az "Akváriumi és terráriumi növények" c. előadás nem egy időpontban lenne Schruz wabis témájával.
 
Nigro said:
13:00 Akvakertész verseny 2011. (HAC) összefoglalója Néder Attila

Annyit biztosan tudok, hogy ez a program változik. ;)
Az új program:
13:00 Wabi kusa titkok - Tündik András (Schruz)
:wave:
:thumbup: :cool: :thumbup:
 
VIDEÓT!!! :!: Itt tépem a hajam fél délután, hogy valamit kiötöljek a menetre, most meg még jobban megfájdítjátok a szívem. :cry:
 
A GA standjára idén egy szimultán akvárium berendezést tervezünk röpke 4 órában. :angel:

Természetesen viszünk ki cuccokat is, de 2db 60-as akváriumot némi műsor keretében összerakunk a látogatóknak.

Idén ezeken az akváriumokon kívűl lehet akkor Schruz kollega wabi művei is megcsodálhatók lesznek, ha komolyan gondolja. ;)
 
viktorlantos said:
A GA standjára idén egy szimultán akvárium berendezést tervezünk röpke 4 órában. :angel:

Természetesen viszünk ki cuccokat is, de 2db 60-as akváriumot némi műsor keretében összerakunk a látogatóknak.

Idén ezeken az akváriumokon kívűl lehet akkor Schruz kollega wabi művei is megcsodálhatók lesznek, ha komolyan gondolja. ;)

Komolyan gondolom persze, azért mondtam :) Igyekszem kivinni mindent. Ami biztos, hogy az Emers Iwagumi és a legrégebbi Do!Aqua Wabim ott lesz ;) De valszeg viszek még pár kisebbet is és esetleg a legójabb Do!Aqua-t ha addigra két hét múlva olyan állapotban lesz amilyenben prezentálhatónak tartom.

Köszönöm a lehetőséget.
 
Sziasztok!

Akit érdekel, most is kint leszek a TerraPlazzán, pár zsák kvarcit kaviccsal!
Most viszek pár extrább színűt is a feketén, szürkén és barnán kívül!

A viszont látásra, odakint (remélem az idő addigra megenyhül)!

A.ttila
 
A. Kavicsos said:
Sziasztok!

Akit érdekel, most is kint leszek a TerraPlazzán, pár zsák kvarcit kaviccsal!
Most viszek pár extrább színűt is a feketén, szürkén és barnán kívül!

A viszont látásra, odakint (remélem az idő addigra megenyhül)!

A.ttila

Nem lesz túl jó pakolni ilyen időben. Ki a -10 fokba, be a +20-ba, megint ki... :roll:
 
"Már csak 4 nap... :)
Az időjárásra való tekintettel plusz pénztárakat nyitunk és meleg teával várjuk vendégeinket a bejáratnál."
Terrapláza,Facebook.

;)
 
Hálisten nincsen semmi az ellen, hogy elmenjek a TerraPlazára :D Úgy látom 12 órára érdemes odaérni, már csak az a kérdés, hogy mikortól kezdődik a GA-s bemutató, mert az legalább annyira érdeket mint a többi program :clap: Hogyan tervezitek? Nagyon várom már, hogy meglássam hogyan forgatják az "öreg rókák" a csipeszt :mrgreen:
 
Szia Y-not!?

11 és 14 óra között van a legtöbb látogató!
Ilyenkor előfordul 100 méteres sor is (ami azért elég gyorsan halad, ne riasszon el senkit)!
Ezt is kalkuláld be az érkezés időpontjába!

Jó szórakozást!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére