• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TerraPlaza Budapest Február 12

Ha minden jól megy, f11-kor kezdjük el és kb 3 óra lesz az összerakás. Mondjuk 14.00-kor végzünk. Ott találkozunk :wave:
 
A.Kavicsos, Nigro köszi az infókat :wave:
Akkor közlöm a banánnőmmel, hogy nincsen 11ig heverészés. Nem leszek népszerű :mrgreen:
 
Y-not!? said:
A.Kavicsos, Nigro köszi az infókat :wave:
Akkor közlöm a banánnőmmel, hogy nincsen 11ig heverészés. Nem leszek népszerű :mrgreen:

Hogy kivel? :mrgreen: ;)
 
inadsz said:
Y-not!? said:
A.Kavicsos, Nigro köszi az infókat :wave:
Akkor közlöm a banánnőmmel, hogy nincsen 11ig heverészés. Nem leszek népszerű :mrgreen:

Hogy kivel? :mrgreen: ;)
Ejnye Dani, azért nem kéne... Tudod kinek a pap, kinek a papné, kinek a paplan. :mrgreen:
 
Sziasztok!

Van valaki a 16./17. kerületből, aki megy vasárnap Terra Plázára, és esetleg beférnék a kocsijába? Az én autóm kuplungja szarakodik, és nem merek bemenni vele :(
Természetesen a benzinbe beszállnék!

nato
 
Szia!
Szerintem ezt a linket csak Te tudod megnyitni. A saját postafiókodban lévő anyagra mutat.
 
Re: Terrapláza Budapest október 16.

Ma a fél boltot szétkaptuk zárás után, hogy a holnapi Terraplázára fel tudjunk vonulni. ;)

Időközben Andris (Schruz) is elhozta wabi műveit, így most kicsit az ő előadására is szeretnék kedvet csinálni. A tálak egyébként a GA standon lesznek kiállítva, ott meg lehet nézni őket..... Hát láttam már elég sokmindent, de ez még engem is sokkolt. :angel: A fotókat sajna csak kézből lőttem, de remélem lesz lehetőség rendes állványos képeket is csinálni.

És akkor a képek:

Utolsó igazítások...


Wabi Kusa - by Schruz by viktorlantos, on Flickr


Wabi Kusa - by Schruz by viktorlantos, on Flickr


Wabi Kusa - by Schruz by viktorlantos, on Flickr


Wabi Kusa - by Schruz by viktorlantos, on Flickr


Wabi Kusa - by Schruz by viktorlantos, on Flickr


Wabi Kusa - by Schruz by viktorlantos, on Flickr

Ő volt az egyik kedvencem, de az emers iwagumi is elképesztő volt. Holnap ti is láthatjátok, ha kijöttök a Terrára. Andris respect! :clap: :thumbup:
 
Sajnos nem tudok kimenni. Kérlek készítsetek sok fényképet ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mindenkinek, aki kimegy, jó szórakozást holnapra! Andris, te őőőrült vagy! ;) Ez a tál....
 
Holnapi napra rendesen összerámoltunk, lesz minden ami szem szájnak ingere, lőttem pár fotót én is még a nap végére.
Egy kis megbeszélés!! :cool:
6858049929_a09de3a27d_z.jpg

Cumók
6858053615_e99a89751b_z.jpg
 
Cecska said:
Holnapi napra rendesen összerámoltunk, lesz minden ami szem szájnak ingere, lőttem pár fotót én is még a nap végére.
Egy kis megbeszélés!! :cool:
6858049929_a09de3a27d_z.jpg

Cumók
6858053615_e99a89751b_z.jpg

De srácok,azért ketten visztek egy akkora akváriumot? :D
Eredményes napot! :thumbup:
 
Hát fiúk! Beszarás jó volt a kiállítás :D
Le a kalappal a GA-s srácok előtt :thumbup: Nigro interaktív talkshow-ja, Key és Viktor akváriuma, Schruz Wabi előadása.... :clap: :clap: :clap:
Minden elismerésem, azt hiszem ha azt mondom megérte a belépő, nem mondtam semmit :D :D

Íme pár pillanatkép amit lőttem:

Terraplaza1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Terraplaza2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Szerintem jönnek még sokkal jobb képek is, voltak még komolyabb fotósok és ha jól láttam vidi is készült :D

Jah igen, nehogy elfelejtsem, Svarci párja felvetette milyen lenne ha a fórumtagok kitűznék a nevüket! Következő alkalommal adnám :mrgreen:
 
Lesz videó a berendezésről és az előadásokról? Milyen volt a kiállítás többi része? Sajnos a mait ki kellett hagynom!
 
Szevasztok!

Nagyon komoly volt a Terraplaza, az nem is kérdés, hogy a belépő megérte-e?! ;)
Mi tetszett a legjobban? Schruz kolléga wabijai...lef*stam a bokám. Élőben kell látni őket, mert annak ellenére, hogy a gazdájuk nagyon korrekt képeket lő róluk, nem jön át a feeling. A DoAqua! tálban összedobott szett egészen lenyűgöző, főleg a méretek és basszus minden virágzik!!!
Egyértelműen a GA stand volt a legkomolyabb az akváriumos részlegen, a fiúk hozták, amit megszoktunk tőlük. Gratula! Sajnos a legtöbb kiállító arra sem vette a fáradtságot, hogy az akváriumaikról a hosszú évek alatt kirakódott vízkövet lekaparják, egyszerűbb volt az akváriumok tetejére tűzött fotók alapján nézegetni a halakat, mint a ganéban sasolni. Növényesek közül többen is gyönyörű zöldségeket hoztak elő, láttunk 400 pénzért olyan HC-t, hogy megszólal! Garniból nem volt túl széles a paletta, 1300-ért mondjuk gyönyörű CBS S-eket kínáltak.
A kommersz halacsok (xifo, guppy stb.) mellett a törpesügérekből volt rengeteg. GA boltban kapható, illetve azokhoz hasonló különlegességekből alig-alig láttunk valamit. Először láttam Heros serverus-t, azaz Szemfoltos tarkasügért, 300 Ft-ért el is gondolkoztam rajta, pláne, hogy az utolsó 3db volt. A tenyésztő állítása szerint (bocs, a nevére nem emlékszem) 20-as keménységű csapvízben szaporodnak, neonokkal tartja őket együtt, azokat nem bántják. Végül mégsem vettem meg őket, mégiscsak 12 cm egy kifejlett példány...
Szintén először láttam élőben Notropis chrosomus-t, valóban gyönyörű hal, 1000Ft volt darabja.

A hüllős részlegen feltűnő sebességgel fogytak a kaméleonok, az olcsóbb (7000-25000) fajtákat úgy vitték, mint a cukrot. Széles választék volt békákból, gekkókból és kígyókból is, valamint két asztalon öklömnyi remeterákokat is találtunk.

Egy szó, mint száz, nagyon élveztem, 200Ft-ért pedig bolond, aki nem nézte meg az ELTE ásványtani illetve biológiai gyűjteményét. :) Mindkettő nagyon igényes (az ezer éves, akkori technikával preparált állatoktól eltekintve) és szép.

Lőttem jó sok képet is, de azokat csak holnap lesz időm feltölteni.
Megyünk jövőre is :)
 
Back
Oldal tetejére