• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terra Plaza - 2012. október 14.

Tervezed a megjelenést az őszi TP-n?


  • Total voters
    107
Doooo, mit látok :)
IMG_4433.jpg

DarlaX fényképén éppen a növénytápok között mazsolázgatok kék kockás ingben, barátnőm társaságában :) Jah, amit meg nem látni a képen, hogy ezekben a pillanatokban tudtam meg, már elfogyott az Elatine hydropiper...pedig még csak dél volt :cry: Úgy látszik valamikor tényleg el kell mennem a GA shop-ba :D
 
Tényleg nagyon jó ötlet ez a megkülönböztetés, olyan sokan voltunk innen az akvakertészről és mégse tudjuk hogy ki-kicsoda :D Sok ötletet információt és tapasztalatot tudtunk volna cserélni. Na majd a következőn bepótoljuk mindenképpen és össze hozunk egy akvakertész szekta találkozót :D Vagy ha csak simán nézelődünk és meglátjuk a másikat, jéééé rajta akvás póló van, nah oda megyek dumálni, az is jó.
 
Mi is kint voltunk, hát "érdekes" élmény volt. Már viszonylag későn érkeztünk, háromnegyed 4 körül, de még mindig iszonyú tömeg volt. Babakocsival gyakorlatilag lehetetlen volt közlekedni.
Az egyetlen rendes stand a GA volt, pedig arra számítottam, hogy ez ilyen bemutató jellegű. (mondjuk a GA tényleg nagyon ott volt :) ).

Viszont az is biztos, hogy most voltunk kint utoljára is, mert egy ilyen, az állatkínzás minden formáját kimerítő rendezvényt én még belépőjeggyel sem vagyok hajlandó támogatni.
Mert amilyen körülmények között ide állatokat kihoztak, az tragédia. Kíváncsi lennék az egy nap alatt mekkora elhullás volt, de biztos nem kicsi. Szóval szörnyű volt :(
 
Vissza térve a nagy tömegre, én azt vettem észre, hogy azon a két kis szűk részen nagyon tömörültek az emberek, és a lenti akváriumos részre nem jöttek le annyian. Viszont pont ezért ott volt esély a csevegésre.
Kár, hogy az időjárás is ellenünk volt. Reggel amikor építettük fel a standokat akkor még egészen tűrhető volt, de hogy délutánra milyen egy undorító ködszitálós idő lett...
Hazafele benéztünk Pasaréti Gyulához, hát ami ott fogadott az eszméletlen volt. Annyi halat, akváriumot még nem láttam egy helyen, nagyon tetszett. Kár, hogy már sötét volt és a külső részt nem tudtam megnézni :(
 
Mi is kint voltunk, hát "érdekes" élmény volt. Már viszonylag későn érkeztünk, háromnegyed 4 körül, de még mindig iszonyú tömeg volt. Babakocsival gyakorlatilag lehetetlen volt közlekedni.
Az egyetlen rendes stand a GA volt, pedig arra számítottam, hogy ez ilyen bemutató jellegű. (mondjuk a GA tényleg nagyon ott volt :) ).

Viszont az is biztos, hogy most voltunk kint utoljára is, mert egy ilyen, az állatkínzás minden formáját kimerítő rendezvényt én még belépőjeggyel sem vagyok hajlandó támogatni.
Mert amilyen körülmények között ide állatokat kihoztak, az tragédia. Kíváncsi lennék az egy nap alatt mekkora elhullás volt, de biztos nem kicsi. Szóval szörnyű volt :(
Nos hát sajnálom, hogy neked nem tetszett. Ami azt illeti nekünk nem hullott el egy hal sem.
 
Egy Akvakertész.hu póló viszont nem volna hülyeség ;)
Hüllős fórumozóknak is van.
Támogatom az ötletet!
Szerintem nyugodtan mehetne rá GA és ADA logó feltéve, hogy melyik csapat fizet többet a reklámért. ;)
De a viccet félretéve, szerintem sokan áldoznánk rá egy "jelképes" összeget. (y)
 
Nem is elsősorban a halakra gondoltam, hanem a kígyók, gekkók, teknősök, és egyéb kisállatokra.
Hát sajnos azokról nem tudok mondani semmit, hogyan bírják a strapát. Viszont nap végére szegény süniknek biztos elegük volt már :D
 
Az az igazság, hogy lent nem is jártunk...hallottam, hogy valaki beszélget, hogy lent vannak, meg ugye GA is lent volt korábban, de néztem körbe, és nem láttam merre. Aztán a bejáratnál megnéztem a táblát és ott sem láttam, hogy lenne "lent". Több időm nem is volt foglalkozni a dologgal. Nekem meggyőződésem volt,hogy ennyi az akvarisztika, ami fent volt. Valakinek van képe "lent"-ről?
Nos hát sajnálom, hogy neked nem tetszett. Ami azt illeti nekünk nem hullott el egy hal sem.
MErt Ti hol voltatok?
 
Hogy érted, hogy mennyi jogod van helyeselni? :)
Picit kifújjuk magunkat a TerraPlázás őrület után és rápörgünk a póló témára. Van még egy ötletem, de az legyen titok... :)
 
Most csak röviden. Kétszer jöttem ki kb. a pult mögül, hogy megnézzem mi van körülöttünk, de olyan tömeg volt, hogy nem vitt rá a lélek, hogy tovább menjek. Esélyes, hogy ha nem segítenék a srácoknak akkor nem mennék ki körbenézni, mert nem bírom annyira az embereket, hogy kerülgessem őket. Amikor nyáron a Mammut mögött voltunk sokkal jobb volt körbemenni és megnézni mi a helyzet, mert el lehetett férni és nem volt akkora tömeg. Akkor azt éreztem, hogy megállná a helyét Németországban is így.
Látogatók száma szempontjából nagyon kinőttük a területet, de másik oldalról nagyon nem. Amíg az a lényeg, hogy eladjanak egy nap 200 neonhalat addig nem lesz értelme. Sajnos.
 
Hogy érted, hogy mennyi jogod van helyeselni? :)
Picit kifújjuk magunkat a TerraPlázás őrület után és rápörgünk a póló témára. Van még egy ötletem, de az legyen titok... :)
Úgy értem,hogy én jelenleg nem vagyok egy nagy szám ahhoz, hogy helyeseljek vagy ellenezzek valami hasonló globális dolgot. :D
De mindegy, várjuk a titkos ötletet! ;)
 
Back
Oldal tetejére