• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terra Plaza - 2012. október 14.

Tervezed a megjelenést az őszi TP-n?


  • Total voters
    107
Én is kint voltam a barátnőmmel, 11re érkeztünk a parkolóhoz. A parkolás kis ügyességgel és nagy szerencsével volt kivitelezhető csak.
Aztán amikor megláttuk a sort... ATTYAÚRISTEN! Mindegy, kibítruk. Hálisten akkor fentről nem kaptunk a nyakunkba semmit.
Mikor beértünk már a jó előre beprogramozott észak-kelet irányba fordultam, Cecskával két szót tudtam váltani, de így is félbeszakítottam
szerintem egy eszmecserét :p Ezúton is bocsánat. Viktor és a többiekhez már inkább oda sem akartam tolakodni, eléggé pörögtek úgy láttam
nélkülem is :D A lányokért nagy gratula (y)
A kiállítás többi részéről újat nem tudnék írni. Talán az ékszerest ami nagyon beütött. Istenem. Én megfogadtam, hogy egy napos Terrára többet tutin nem jövök
ki, vagy valami nagyon jó okomnak kell lennie (mondjuk ha a GA csapatnak segítenék). Inkább irány Törökbálint! :D
Amúgy meg szerintem Nigro izompólóra gondolt :D
 
Sajnos a mostani Terraplázára nem jutottam ki, gondolom nagyon hasonló volt az előzőekhez.

Viszont ezek a rendezvények ha másra nem is, legalább arra jók, hogy sok rég látott (esetleg még soha nem látott) ismerőssel lehet találkozni és beszélgetni egy kicsit. Lássuk be elég kevés ilyen alkalom van, amikor ennyi hasonló érdeklődésű ember van egy helyen... Ha másért nem is, legalább ezért érdemes kimenni bárkinek!
 
Nem baj, majd a GA-s fiuk szerveznek Törökbálinton valamelyik hétvégén egy pólóvásárral egybekötött akvakertész találkozót! :) :) :)
 
Hogy érted, hogy mennyi jogod van helyeselni? :)
Picit kifújjuk magunkat a TerraPlázás őrület után és rápörgünk a póló témára. Van még egy ötletem, de az legyen titok... :)

Ugyan gyerekek, hát még nem világos? Felköthetö mohaszakáll :-D. Ennyi... :-P

Tapatalk HD - Nexus 7
 
Back
Oldal tetejére