• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri herkentyűk

Jött a kis mandarin a halikrára, kb. 5 perccel később, mint a többi. :) Szemmel fogom tartani, nehogy éhes maradjon...
 
Jött a kis mandarin a halikrára, kb. 5 perccel később, mint a többi. :) Szemmel fogom tartani, nehogy éhes maradjon...
Az jó jel! Nagyon szép hal, de a legtöbb sajnos ehenhal akváriumi körülmények között...remélem Nálad ez nem így lesz! Én még nem mertem tartani...
 
Köszi, de a gyönyörűtől messze van! Egy év múlva talán jobb lesz.

A halacskát kauderni-nak hívják, pontos neve a kép mellett van. Érdekesség, hogy könnyen szaporodik, szájköltő, ez a példány fórumtársunknál született. :)
 
Nekem a géb (synchiropus stellatus) jön be leginkább. A garnélák is gyönyörűek, az intenzív színeiket mindig megcsodálom:)
 
Gyönyörű ez Tibi bä!Majd ha nyugdíjas leszek(remélem meg erem),akkor belekezdek egy tengeris akiba!
 
Akkor elnézést, testalkatra teljesen a gébekre emlékeztet.
Sebaj, ha mandarinhal, akkor is nagyon tetszik a testalkata is, a színei pedig parádésak.
Teljesen egyetértek! A mandarinhal az egyik legszebb kisméretű tengeri halfaj.
 
Ha én azt tudnám!?
Pedig jó lenne tudni. Az is igaz hogy a Korallszirtben csak nem adnak el kártékony állatot...ezek a tarisznyarakok az élőkövel szoktak érkezni. Nekem volt olyan kő amiben három is volt...a gond az velük hogy mindenevők vagyis a korallokat is ehetik... Egyébként meg nagyon szép lett az aksid! Gratulálok!
 
Pedig jó lenne tudni. Az is igaz hogy a Korallszirtben csak nem adnak el kártékony állatot...ezek a tarisznyarakok az élőkövel szoktak érkezni. Nekem volt olyan kő amiben három is volt...a gond az velük hogy mindenevők vagyis a korallokat is ehetik... Egyébként meg nagyon szép lett az aksid! Gratulálok!
Írtam Rudi bának, gondolom ő tudja! Eddig nem láttam, hogy bármiben kárt tett volna. Mondjuk az algát sem legelte eddig, csak korall szájából vette ki az ennivalót.
Köszi!
 
Back
Oldal tetejére