• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Taiwan Hotel - második felvonás

Van még egy szitakötő lárvám, de nem bírom napok óta megfogni. Csak pillanatokra látom meg és ahogy a hálóval kezdeném becserkészni, azonnal elbújik.
Viszont jó hír, hogy megint láttam bébiket! (így a rohadéknak is van mit ennie)
 
Szia! Ez gyönyörű!!! :eek:
Azt szeretném kérdezni, hogy a bal oldalon az milyen levél és hogy mi célból van bent? o_O
 
Nagyon szép ott középen a buce grat hozzá...a többi kicsi is jól van amit rendeltél? Szépek a garnélák is!(y)
 
A fonálnak is meglett az oka, szerencsére a legegyszerűbb eset volt amit persze csak hétvégén szúrhattam ki: az őszi napjárással kapott egy másfél óra közvetlen napsütést.

Tök jó mind a két aki,a garnélák meg fantasztikusak grat hozzá Tibi.(y)
Köszönöm!:)

Szia! Ez gyönyörű!!! :eek:
Azt szeretném kérdezni, hogy a bal oldalon az milyen levél és hogy mi célból van bent? o_O
Szia! Köszi! Tölgyfa levél, eszik a garnélák. A CRS-ek pár nap alatt ledarálják, a taiwanok csak nyalogatják.:hungry:

Nagyon szép ott középen a buce grat hozzá...a többi kicsi is jól van amit rendeltél? Szépek a garnélák is!(y)
Igen, jó kis bokor lett. Az új bucek is jól vannak, már mindegyik hozott új levelet, van amelyik 2-t is!

Megkérdezhetem mit esznek?
Ez éppen Ebi Dama, de a CRS-eknek bármit adok, ezt csinálják. Bélpoklos banda.
 
Szia! Köszi! Tölgyfa levél, eszik a garnélák. A CRS-ek pár nap alatt ledarálják, a taiwanok csak nyalogatják.
Szia ,nagyon szép mindkét munkásságod.ha megengedsz egy kérdést:falevelet csak a CRS eszi vagy az amano és az rc is?
 
Szia ,nagyon szép mindkét munkásságod.ha megengedsz egy kérdést:falevelet csak a CRS eszi vagy az amano és az rc is?

Szia,

tudom, nem engem kérdeztél, de gondolom nem sértődik meg a Tibi, ha válaszolok. :) Minden garnéla eszi a "falevelet". Elég sok levéltípus jó, amit erdőben is be tudsz szerezni, de ha tutira akarsz menni, akkor akvarisztikai, garnéla kompatibilis, gyári cuccot veszel. :) A garnélák mellett nálam mindenki eszi (csigák, otók). Sőt a sulawesi csigák az igazi nagyfelhasználók, ha ráfekszenek egy levélre, akkor onnan arrébb se gurulnak, amíg csak az erezet nem marad... De ha az megpuhul, akkor azt is csócsálják...
Amellett, hogy hasznos anyagokat tartalmaz a levél, "vastartaléknak" is jó, ha pár napig kimarad az etetés, elmész nyaralni... Külföldön a falevél mellett egy ideje megy a szárított banánlevél is, amit a srácok is teszteltek a GA-ban, de valamiért nem látom a kínálatban, szóval nálunk nehezebb hozzájutni.
A Catappa levél mellett a kéreg és az égertoboz is nagyon jó. Nálam mind elfogy. (Igen a tobozból is csak a "csuma" marad, és a Catappa kérgek is eltűnnek idővel...)
 
Régen írtam erről az aksiról. A fekete taiwanok mind átköltöztek a Grand Hotelbe, illetve 2 kicsi még itt van, de őket még növesztem. Az egyik igazi különlegesség, legalábbis szerintem, egy panda hinomaru.:happy:
Amikor elkezdtem kiköltöztetni a feketéket, akkor már nem nagyon akartak petésedni, talán már túl sokan voltak vagy csak az éves pihenőjüket tartották, ha egyáltalán van ilyen. Most megint van két petés anyuka: az öreg red ruby és egy ifjú blue bolt. Remélem minden oké lesz a későbbiekben velük.

A CRS aksiban is leálltak a szaporodással, mondjuk itt valóban rengetegen vannak. Eddig kb. 80 kicsit szedtem ki, de még egyszer ennyi simán van.
 
Back
Oldal tetejére