• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Felraktuk fordítva is. Nekem úgy jobban tetszik, csak elfelejtettem lefotózni
mennyire nehéz felrakni?
a juwel fóliát és az öntapadós fóliát sem sikerült buborékmentesen felraknom, azokhoz képest ezt könnyebb vagy nehezebb feltenni?
 
Halpercek. :)

Folyamatosan szép B.brigittae csapatokat kapunk az elmúlt hetekben.
Csinosak a Színpompás dánióink, azt hiszem, méltatlanul mellőzve vannak szegények.
Jött a héten Koopa csiga, ha jól rémlik, már több, mint egy éve nem volt. Újdonság továbbá a Lávacsiga és az érdekes fehér házú Tylok (marwotoae).
Norman fénylőszemű hala is a kínálatunkat színesíti már egy ideje..vagy mondjam azt, hogy fényesíti? :D
Nagyon szép Félcsőrös csuka változatot kaptunk, gyönyörű lilás úszó szegélyük szinte világít a fekete háttér előtt. ;)
 
Régi hiányosságunkat pótoltuk be! Mától fagyasztott eleség is vásárolható a boltban! A német Stoffels kínálatát választottuk, mert a tesztelések során ez volt a legszebb minőségű és felolvasztás után sem koszolták a vizet az eleségek. 👍
A design viszont annyira rossz, hogy az már jó.... :D

View attachment 179872

Nézegetem online a fagyasztott eleségeket. 1-2 termékhez oda van írva, hogy a legkisebb halakat leszámítva mindenkinek jó, de van köztük olyan, amivel a legkisebb halak is elboldogulnak? Amanda lazacoknak, gyöngy dánióknak néznék valamit
Köszi
 
Nézegetem online a fagyasztott eleségeket. 1-2 termékhez oda van írva, hogy a legkisebb halakat leszámítva mindenkinek jó, de van köztük olyan, amivel a legkisebb halak is elboldogulnak? Amanda lazacoknak, gyöngy dánióknak néznék valamit
Köszi
Az Artemiát és a Daphniát próbáltam (eddig).
Az utóbbit a hamis neonok, de még a boraras brigik is falják.
OK, az utóbbiaknak több időbe telik, míg szétcincálnak egy-egy nagyobbat, de jó látni a kis "fenevad" énjüket.

Nálam a következő a cyclops lesz, amit kipróbálok.
 
Utoljára módosított:
Nézegetem online a fagyasztott eleségeket. 1-2 termékhez oda van írva, hogy a legkisebb halakat leszámítva mindenkinek jó, de van köztük olyan, amivel a legkisebb halak is elboldogulnak? Amanda lazacoknak, gyöngy dánióknak néznék valamit
Köszi
Cyclops a legapróbb, ezt imádni fogják. Az artemia és daphnia is jó lenne nekik. Nálam a vörös szúnyoglárvát is megeszik az amanda lazacok.
 
mennyire nehéz felrakni?
a juwel fóliát és az öntapadós fóliát sem sikerült buborékmentesen felraknom, azokhoz képest ezt könnyebb vagy nehezebb feltenni?
Nagyon könnyű. Én eddig több fóliát is el💩tam, de ezt szinte lehetetlen mert vastag és nyugodtan vissza lehet szedni. A víz is könnyen és hamar kijön alóla. Viszont ne próbáld meg egyedül felrakni a 120P-re, mert nem tudod egyszerre illeszteni minkét szélét.
 
Back
Oldal tetejére