• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sziasztok! Riccardia chamedryfolia mikor lesz kapható?

Folyamatosan van mindkét kertészetből. A héten is hoztunk a berendezős eseményre.
De látom a weben le van kapcsolva valamiért. Visszakapcsoltam most. Lehet a heti adagot kipörgettük, akkor a következő körrel hozunk természetesen.
 
Azert kapcsoltuk le a Tropicat mert nevetseges adag a Dennerlehez kepest. Ettol fuggetlenul mondog van par adag abbol is.
 
Azert kapcsoltuk le a Tropicat mert nevetseges adag a Dennerlehez kepest. Ettol fuggetlenul mondog van par adag abbol is.

Mondjuk úgy, hogy nem lett több mióta elkezdték forgalmazni. :)
De a Dennerle tényleg combosabb per pill. Én mintha több riccia jelenséget látnék benne, de lehet csak a fantáziám nagy :)
Mindkettőben megjelenik idővel akármit csinálunk. Valószínűleg erre van tudományos magyarázat, ami nem az, hogy befertőzték őket.
 
Jövőhét végén megérkezik végre az Aquario szállítmányunk is:

CO2 és levegő porlasztók, CO2 szett. Teszteltük sokáig, most már itt az idő, hogy komolyabban is foglalkozzunk velük.

http://www.greenaqua.hu/hu/gyarto/aquario.html

A szezon felpörgésével egymás után jönnek a szállítmányok. Dekorok, Dennerle, Eheim, szokásos növényőrület, Oxyturbo reduktor meg egy rakat más dolog jött még :)
 
Sziasztok! JBL Pro-Scape olló, csipesz fog még érkezni? Van már két szerszámom ebből a szériából, ha lenne meg, akkor ilyet vennék, hogy teljes legyen a készlet.
 
Mintha azt írták volna a srácok, hogy nem jött be, és inkább akkor már az Up Aqua cuccolat ajánlják helyette.

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
 
upd: aquario cuccok bekapcsolva. egyedül a nagy (bar) levegő porlasztót nem kaptunk a mostani körrel.
a többiből bőséges a kínálat.

a boltban szerdai naptól lehet átvenni. interneten már most is rendelhető jövőhét elején postázzuk.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Ma megkaptam ezt a diffuzórt és azt kell mondanom ez eszméletlenűl szépen porlaszt:):)
Szeretném megkérdezni hogy mekkora akiba teszteltétek illetve milyen bubiszámmal?

81l-ben teszteltük a közepeset, a bubiszám érzésre. :)
 
Back
Oldal tetejére