• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Royal Forest

Arra gondoltam, hogy a 13 db törpe pettyes kalászhal csapatba 4 hímet és 9 nőstényt rakok. A gy. bohóccsuka csapat pedig 2 hímből és 4 nőstényből állna. Jó ez így? Vagy a kalászhalaknál inkább a 3 hím - 10 nőstény felállás kellene?
 
Jelenlegi anyagi helyzetem miatt úgy nézz ki hogy feleződik a csapat, és majd csak később lesz teljes. az arányok azért így is megmaradnak. 6 törpe pettyes kalászhal (2 hím - 4 nőstény), 3 gyűrűs bohóccsuka (1 hím - 2 nőstény) a csiga helyzeten viszont duplázódás vagy osztódás megy végbe mert vagy 2 Helena biztos lesz :D
 
yhutaha9.jpg
ez lenne akkor az elképzelés
 
Gyors post a mostani állapotokról:
Kedden megjöttek a GA-ból a növények! Nem akarok ingyen reklámot nyomni, DE... egyszerűen olyan fantasztikus növények érkeztek, hogy az túl tökéletes volt már, hogy igaz legyen!!! Minden növény szép egészséges, sok és ami a legfontosabb, össze sem lehet hasonlíta a többi kereskedésben kapható növényekkel! Röviden :D
Szerdán pedig nekiláttam a munkának... :D nem tudom, hogy általában ez meddig tart, de nekem hat órára volt szükségem, bár csak 54l-es. Én nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Képet meg majd rakok fel.
 
Szia!
Most nézem Gárdonyi vagy.Ha majd esetlegesen növény kell,szólj,meglátjuk miket tudok adni.
Ami biztos mindig lesz,nyírások után kb 2-3 hetente:
- Pogostemon stellata (Eusteralis) most csak 1600 Ft - Green Aqua
- Hemianthus micranthemoides most csak 1600 Ft - Green Aqua
- Bacopa caroliniana most csak 1200 Ft - Green Aqua
És örülnék majd neki ha az egy db Black mollymat is elvinnéd,nagyon jó zöld fonal alga evő :D,természetesen ezt is ingyibe odaadom.
Ja és várom a képeket az akváriumról (y)
 
Na akkor majd kihasználom ezt ;) :D Próbálkoztál az Amazonasnál vagy az Atlantisznál? Hátha átvennék :) Hm majd lehet hogy kell mert a mostani állapot kicsit gyehena :D
 
Jaaa, megérkezett kedden még a külső szűrő is! A tetra tech ex 700-as lett ahogy mondtátok ;) Egyszerűen nem tudok mást mondani mint hogy köszönöm! :D Csendes és rendkívül jól dolgozik! Ráadásul még szerdán elindítottam a Tropica akváriumi számoló programját, szerintem elég hasznos :D
 
Back
Oldal tetejére