• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Royal Forest

Kalászhallal óvatosan, éjszaka szeretnek menni a fény felé :) sajnos

Ezért jó, hogy van a tetején üveg :D Igazándiból nincs velük semmi gond, egészségesek, szépek, csak nagy váltás volt a guppiktól. Mármint szín ügyileg. Későn olvastam csak utána, hogy a szelektált verzió a szép élénk kék fajta... :( sebaj :D amíg nem lesz rá jelentkező boldogan ellesznek a helyükön :D
 
Nekiálltam a tegnap kapott növényeket beültetni :D:D jó buli volt... Mellesleg köszi @Rollia és @keszalvo (a hydro egyelőre kint maradt, nem volt ötletem hova lehetne rakni ahol jól mutatna.. :/ )
Előtte:
3equmery.jpg


Utána:
bepuqeza.jpg
 
Utoljára módosított:
Na mennyivel jobban mutat így,a Hydrot mielőbb rakd majd be szerintem a HM mega kőkupac közé ültesd el előre,így idővel fel tudod futtatni a fán.(y)
 
Na akkor a mai kalandtúra a Pesti Elitért! :D Az uticél végén történt apró malőrt eltekintve egész gyorsan odaértem a célkoordinátákra. (És ami a fontosabb eltévedés nélkül :D) @BMWfanatic megkezdte az "Elit" kihalászását, és hát amint szokott az lenni, X db simán kijött csak az utolsó nem akart jönni..., de végül ő is beadta a derekát :D
Jelenleg a vonaton várom az indulást, "a folytatás pedig a következő részben"... ;)
 
Sajna a mai nap nem kezdődött a legjobban... nem elég, hogy az egyik helenám feladta a versenyt (a másikat meg nem találom már mióta... tudom elszokták magukat ásni) de reggelre még a maradék egy nőstény bohóccsukám is kiugrott :((
Ameddig le volt teljesen fedve az akvárium, addig nem volt ilyen jellegű gond... de levettem tegnap kertészkedés közben és nem raktam vissza, hátha amiatt van a scum... hát kár volt... Csüt. óta megvannak a galaxyk is és pénteken vettem cyclops-ot meg ha lesznek ivadék halak, azoknak kisebb fagyasztottat, és mindegyik nagyon szereti! :D viszont még mindig elég félősek, majd idővel :D Szegény Leonárd (bohóccsuka) most egy ideig egyedül lesz :'(
 
a8avaguv.jpg

Rég nem írtam már de majd este ha gépről leszek rakom fel a képeket a fejlődésekről! Most az első generációról! Ma találtam a kos krapekot ott matatot a front üveg előtt épp takarítás volt, minden eldobtam a kezemből és mobilt ragadtam h lefotózam! :D növények növögetnek, de látható rajtuk a CO2 és tápoldat hiánya :/ sajnos ez van a low budget/ kevés pénz miatt...
 
Back
Oldal tetejére